Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Затримані і побиті

На мітингу біля ВР затримані Едуард Ігольніков і Кирило Бабенцов. Зараз вони в автозаку в Маріїнському парку.

Очевидці розповідають, як відбулося затримання. Чоловік 15 ментів у цивільному затисли їм рота і понесли: "Розступіться, людині погано". Біля автозаків дуже сильно били, в т.ч.головою об паркан.

13:20. Хлопці все ще в автозаку в Маріїнському парку. Стоїмо біля нього. Мітингувальники хвилин 20 тому пішли на Банкову. Приїхав нардеп Андрій Парубій. Менти повертаються до нього спиною і не дають жодної інформації.

13:35. Прийшла Королевська.

13:50. Затриманих повезли до Печерського РОВД. Люди перекрили дорогу автозаку, дівчина Ярослава навіть залізла на нього. Була штовханина з Беркутом. Їдемо, включно з Парубієм, до РОВД.

14:30. Ми біля Печерського РОВД на Московській, 30. Тут група підтримки - чоловік 25, зокрема, Парубій, Тополя, Іллєнко, дівчата з Братства св. Луки. Парубій спілкувався з міліцейським начальством - обіцяють за півгодини скласти протокола і відпустити.

14:50. Є ще третій затриманий - свободівець Артем Дробот. Його взяли на Арсенальній і начебто зараз тримають у якійсь міліцейській "каптерці" неподалік. Зв'язку з ним немає.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 10 comments