Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Всі хороші люди будуть покарані

Купила я дві монетки для колекції у двох людей з інших міст. Вони відправили мені їх поштою, а я мала перевести гроші їм на банківську картку.
Так ось, перевела я ці гроші півтори доби тому – одному через «Аваль», другому – через «Приват-банк». І вони ДОСІ не дійшли. Мені незручно перед людьми. Відсканувала чеки і відправила їм. Ну, добре, вони почекають. А якби це людина в чужому місті опинилася без грошей – що, більше доби чекала б?

Роблю висновок: банки очікують вибуху інфляції – раз їм вигідно притримувати навіть такі маленькі гроші і на такий короткий термін.З однією з цих монет трапилася ще одна історія. Отримувала я її на пошті «до запитання». Колишній власник, підписуючи адресата (мене тобто), прізвище і по-батькові написав правильно, а ім’я переплутав.
Я почала доводити поштарці, що лист мені, просто відправник помилився. Назвала місто, звідки лист, і навіть якимсь дивом згадала прізвище відправника. І мені листа віддали, чого, в принципі, не мали права робити.
Хороша людина попалася. Але з таким підходом до роботи її рано чи пізно по-крупному нажухають, і вона матиме серйозні неприємності. А якесь стерво працюватиме там до пенсії.
Tags: нумізматика
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 20 comments