Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Хеловін для Януковича!

Дзвонить мені щойно Олександр Місюра, розповідає, що КУПРівці щойно провели Хеловін біля Адміністрації президента. Затримані троє: Сергій Мельниченко, Вадим Лісовий і Павло Целовальников.

Замість гарбузів були ананаси (бо "Спасибі мешканцям Донбасу за ананаса"), люди були вдягнені - хтось у роби в'язнів, хтось в балахони катів. Тримали гасла: "Спасибо жителям Донбасса!", "Welcome to hell!" і "Ешь ананасы, рябчиков жуй, день твой последний приходит, буржуй!".

Найцікавіше, як розповів О.Місюра, - ідея акції виникла буквально за годину до її проведення, активісти сконтактувалися телефоном, швидко з'їхалися і привезли реквізит. А на Банковій на них уже чекав автобус "Беркуту" і підполковник Бойко, який сказав: "Ми вам не дамо провести акцію". "А хіба ми плануємо якусь акцію?" - запитали КУПРівці. - "Так, плануєте. Акцію з екзотичними фруктами". В результаті до АП активістів не підпустили, акцію провели біля пам'ятника Франку.

Єдине пояснення, яке бачить пан Місюра - телефони прослуховувались. Щоправда, на місці були кореспонденти кількох видань, яких запросили самі активісти (мене чомусь не запросили). Теоретично, у якійсь редакції міг сидіти стукач :)

Tags: банкова, купр
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 21 comments