Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Ув’язненому Шпарі погрожують повісити підкинуті наркотики на його дружину

Свіжа інформація від Наталі Шпари, дружини ув’язненого "васильківського терориста" Володимира Шпари (на фото ліворуч).

"Проведено 33 експертизи, - каже Наталя. - Жодна з них не виявила доказів причетності жодного з хлопців до того, що їм інкримінують. На тій вибухівці, що знайшли в їхньому офісі у Василькові, є відбитки пальців трьох людей, і жодний не належить комусь із хлопців. Нема також їхніх тканин епітелію - нічого. Речі, які були підкинуті кожному - на них теж робили експертизу, на жодній з речей немає їхніх відбитків. Ні на тротилі, який знайшли у Шпари, ні на пістолеті, ні на флешках, ні на ножах, ні на набоях. Це ще раз доводить, що це не їхні, а підкинуті їм речі.

Оскільки немає жодних доказів, справу вже готуються передавати до суду.

Пакетик полімерний, який був підкинутий Шпарі, з речовиною трав’яного походження - на ньому теж немає відбитків пальців Шпари. Експертиза виявила, що це наркотичний засіб, який прирівнюється до героїну. Слідчий погрожував Володимиру, казав: "Бери це на себе, або я це повішу на твою дружину. Мені все одно, на кого цю справу повісити".

Від себе додам: хай Наталя не боїться, нічого на неї не повісять, бо сама по собі вона хамовладі не потрібна, і маму маленьких дітей посадити все одно не вдасться. Це звичайнісінький і досить примітивний психологічний тиск, залякування її чоловіка. І реакція родини на цей тиск абсолютно правильна - вони просять про розголос, з чим їм треба негайно допомогти.

Tags: бєспрєдєл, васильківські терористи, патріот україни, репресії
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 10 comments