Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Русскій мір" підняли на вила (фото)

Сьогодні, 27 жовтня, патріотичні сили пікетували Адміністрацію президента, вимагаючи відставки генпрокурора Пшонки. Приводом для незадоволення діяльністю генпрокурора цього разу стала капличка УПЦ МП, зведена на місці руїн Десятинної церкви, на території Історичного музею (вул. Володимирська, 2). Акція, присвячена конкретній споруді, стала ще одним висловленням незадоволення діяльністю влади в цілому.

Як пояснив голова КМО КУН Юрій Шепетюк, Генпрокуратура не реагує на багаторазово передані їй документи, які свідчать про незаконність встановленої каплички і будівельних вагончиків біля неї. До того ж, ця споруда належить іноземній церкві, яка постійно роздмухує українофобію і міжконфесійні конфлікти в Україні (зокрема, навколо цієї каплички регулярно спалахують жорсткі міжрелігійні сутички). За словами пана Шепетюка, органи влади підтвердили незаконність встановлення цієї споруди, проте жодних заходів щодо її демонтажу вжито не було.

Цікаво, що в акції взяли участь як християни (зокрема, голова Братства св.Андрія Первозванного Олександр Гудима), так і язичники. Виступали голова КМО УНА-УНСО Ігор Мазур (Тополя), заступник голови УРП Олександр Ушинський, О.Гудима, представники БЮТ на "Народної самооборони" (останній розповів про мінімальну, "звужену" вимогу "самооборонців" звільнити Юрія Луценка на підписку і надати йому можливість лікуватися у будь-якому медичному закладі). Політв"язень радянського режиму Василь Овсієнко нагадав про річницю розстрілу Соловецького етапу, зокрема, Леся Курбаса, біля пам'ятника якому буде проведено панахиду, де поіменно згадають 700 розстріляних.

Перед парканчиком, що стоїть перед Адміністрацією, було встановлено "макет каплички" - картонну коробку, накриту "банею"-парасолею, на "стінах" якої були намальовані карикатури на московських попів, що заперечують існування України й української мови і намагаються побудувати у нас "русскій мір". Згори макет прикрашав "символ русского міра" - гібрид з хреста і знаку долара, з двоголовим орлом вгорі. В кінці Шепетюк і Тополя символічно підняли її на вила ("Часи гайдамаччини вертаються!" - напівжартома прокоментував Тополя), а рештки склали до картонної коробки із написом "Москва, Кремль. Кирилу Гундяєву".


Tags: банкова, кун, прокуратура, тополя, уна-унсо, упц мп, церква
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 21 comments