Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Акція "Я - ПРОТИ" у Сумах

Вчора, 25 жовтня, біля вищих навчальних закладів Сумщини відбулась акція-протест «Я-ПРОТИ!», в рамках Всеукраїнської акції «Україна проти Януковича», повідомляє прес-служба ініціативи "Оновлення країни".

Організаторами заходу виступили активісти громадської ініціативи «Оновлення країни», молодіжного крила партії «Фронт змін», молодіжної громадської організації «Молода Батьківщина» та обласної молодіжної громадської організації «Молодь народної самооборони».

Під час заходу представники опозиційних сил Сумщини порівняли суми в скільки обходиться один день роботи Президента для українців та середні витрати на молодь та студентів. Всі цифри учасники акції відобразили на коробках, які потім поскладали навколо молодого чоловіка з короною на голові та портретом Януковича на грудях.

«Щодня ми, громадяни України, витрачаємо на утримання Президента 230 тисяч доларів. Якщо порівняти, то 2-х кімнатна квартира в спальному районі м.Суми коштує 30 тисяч доларів. Можливо, кошти які виділяються на утримання Президента краще було б залучити на іпотечні пільгові кредити для молоді або, наприклад, на збільшення фінансування лікарень», - говорить активіст громадської ініціативи «Оновлення країни» у Сумах Олександр Ревенко.

Він також додав, що сьогоднішня акція покликана показати, наскільки президент «відірваний» від звичайної молоді.

«З усього видно, що Президент більше переймається своїм комфортом, ніж проблемами українців. Тому я - проти такого президента!» - повідомив Ревенко.

Tags: суми
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Дай, Боже...

  (папір, гелева ручка) * * * Дай, Боже, мудрість відрізнити Своє від того, що хотів. Дай, Боже, мужності не снити Уривками чужих життів. Дай сили…

 • Загинув побратим...

  Загинув побратим. Ярік Карлійчук, він же "Малий". З 10-ї гірськоштурмової. Під Шумами. Куля снайпера. Залишились дружина і крихітний синок.…

 • Олена Білозерська. Чи буде повномасштабна війна з Росією (ВІДЕО)

  Олена Білозерська про те, чи буде найближчим часом повномасштабна війна з Росією. Уривок з програми "Зворотний відлік" на UA:Перший, за участі…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment