Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Альтернатива для Януковича

"Янукович хіба не розуміє, що у своєму бажанні помститися в нього незабаром не буде країни, у якої можна буде попросити політичного притулку", - сказав нещодавно Тарас Чорновіл. Ще нардеп вважає, що Юлю звільнять після "обрання" президентом РФ Путіна, який, на відміну від Мєдвєдєва, не вважає Януковича своїм партнером і дотисне його.

(Хоча саме партнерів "дотискають", а не партнерам віддають накази).

Як на мене, Путін, можливо, і не стане вимагати звільнення Тимошенко. Вдовольниться переформулюванням звинувачення - щоб вона сиділа не за те, що разом з ним підписала, а за будь-що інше. Хоча б за ті ж борги ЄЕСУ. І притулок у Росії Путін Януковичу надасть - щоправда, тільки разом з Україною.

Між тим, приклад нещодавно вбитого Муаммара Каддафі, а до нього повішеного Саддама Хусейна, свідчить: якщо у тебе немає атомної бомби і ти не розумієш ввічливих толерантних натяків Заходу і поводишся по-хамськи, то тобі якийсь доволі тривалий час продовжуватимуть натякати, а потім почнуть бомбардувати і врешті-решт уб’ють.

Щоб цього уникнути, варіантів лише два: або реагувати на ввічливі толерантні натяки, або зробити свою державу частиною РФ, у якої ядерна зброя є.
Tags: путін, тимошенко, янукович
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 53 comments