Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Хто вкрав повітряні кульки з Верховної Ради? :)


Після триденної перерви (доводиться іноді щось не тільки до ЖЖ писати) повертаюся до вас :). Ой мама, зараз читатиму френдстрічку за три дні…

Отже, черговий кумедний репортаж із Верховної Ради. В одному з минулих постів я всіх попереджала: Яценюку пальця до рота не клади! Але Шуфрич, вочевидь, чи то не читає мій ЖЖ, чи не довіряє йому :)) І ось результат: сьогодні, коли Шуфрич спробував поламати мікрофона, Яценюк вкусив таки його за палець!

Шуфрич, щоправда, повів себе як мужик, а не як Черновецький: він збрехав журналістам, що цього не було, а на прохання показати палець сховав руки за спину і втік :) Молодець! Може, оберем його на місце Черновецького? :))

Зранку регіонали зірвали сесію, знову заблокували трибуну. Але цього разу було веселіше, бо вони розвісили над своїми місцями у сесійній залі повітряні кульки, надуті гелієм з написом «НАТО – ні!». Щоправда, коли зала спорожніла, кусючий Яценюк наказав їх винести.

Працівники ВР виносять окрасу сесійної зали

В обід народні обранці, отримавши з Москви вказівки (хто від Ющенка, а хто і від Путіна) домовились, що регіонали розблокують трибуну для прийняття соціально важливих рішень. Вони знову повісили перед обличчям Яценюка свої кульки, але їх значно поменшало.


«Регіонали» довго дивувалися, куди зникли їхні повітряні кульки :)

Янукович не голосував, а, стоячи збоку сесійної зали, весь час «тер» то з Ківаловим, то з Богословською.

Шекспірівські пристрасті: зараз Янукович Богословську душитиме :)


А це Яценюк, схожий на грізне курча. Останній раз всіх попереджаю: не кладіть йому пальця до рота!


«Ну як там погодка у Москві?»

БНУНС і БЮТ розсварилися на голосування про закупівлю товарів і послуг за державний кошт. «Бютівці» проголосували разом з «регіоналами», і законопроект у першому читанні пройшов. Коаліція коаліцією, а бабло баблом :)


Ввечері на території Верховної Ради незрозуміло що робили не менше семи автобусів. Може, готувався штурм? :) Коли я почала їх фотографувати, вони зникли зі вражаючою швидкістю.

А ще мене сьогодні на Хрещатику ледь не забрали мєнти! Вони прийняли мене з кулькою «НАТО – ні!» за несанкціонований мітинг :)
Tags: верховна рада, фото, янукович, яценюк
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 38 comments