Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Що за базар?

Новини останніх двох днів начебто невтішні.
Янукович заявив, що не готовий звільняти Тимошенко і дав зрозуміти, що на реакцію на це Заходу йому начхати. Брюссель за це зачинив двері перед Януковичем.

Азаров заявив, що Україна вирішила вивчити можливість приєднання до технічних регламентів Митного союзу. Щоправда, майже одразу після цього він сказав, що "наступним кроком для України є підписання угоди про зону вільної торгівлі з Європейським Союзом". На кого такі заяви розраховані - на ідіотів? Митний союз між державами означає знищення між ними економічних кордонів і створення спільного зовнішнього економічного кордону. Держава не може бути одночасно у двох подібних союзах, інакше являтиме собою дірку у цьому кордоні.

Те, що зараз роблять Янукович і Азаров, є продовженням розпочатої в Харкові зради державних інтересів України. Ні більше, ні менше. Порівняно з цим Юлині газові угоди - взірець вигідних для України умов.

Але я думаю, що не все ще втрачено. Непоступливість Януковича перед Заходом - насправді звичайнісінький торг на базарі. "Не хочете брати, то й не треба, ідіть собі!.. Ой, куди це ви пішли?". Щоправда, за цей базар доведеться колись відповідати...

Tags: азаров, тимошенко, янукович, європа
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 41 comments