Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

ПЕРЕПОСТ. Місцеві вибори на Київщині: цікаві розклади

Originally posted by sotnyk at Місцеві вибори на Київщині: цікаві "розклади"У селі Погреби Броварського району, що на Київщині, 23 жовтня мають відбутися вибори одного депутата до районної ради, замість людини, що померла. Висуваються декілька кандидатів: від БЮТ, Української Народної Партії, Партії регіонів...   Хто приймав участь у місцевих виборах, має знати:  за "немісцевого", "чужака" селяни голосують неохоче. "Ми його не знаємо, а цей ось - "наш", знаємо з дитинства, хай у районній раді наші інтереси відстоює!".

Логічно та зрозуміло. Та, ось, до мене надійшла інформація: районна влада, нібито, нещодавно проводила у селі опитування, цікавилася "рейтингом" кандидатів перед виборами. За результатами, на першому місці з великим відривом  - мешканець сусіднього села, Володимир Радченко, який висувається від... здогадалися? Вірно, від Партії Регіонів!

Питань виникає декілька. Перше: з якого дива та яким коштом районна влада провадила у селі якесь опитування? Друге: Нащо районній владі, взагалі, опитувати селян щодо кандидатів, коли на це мають дати відповідь результати виборів? Третє: яким чином селяни надали разючу перевагу людині, яку знати не знають, над своїми односельцями? Ну, й четверте, найцікавіше: якщо припустити, що "опитування" та його дивні результати мають на меті підготувати громадську думку щодо неминучої перемоги людини від Партії Регіонів, схоже, влада збирається фальсифікувати результати виборів у Погребах, у іншому разі кандидатові зі сторони перемога "не світить". Про це свідчить й досвід усіх попередніх виборів у селі: кандидати вели активну компанію, вкладали чималі кошти у агітацію, а результат завжди нижчій за мешканця села. Представник БЮТ, скажімо, теж не з Погребів родом. Але він зараз веде активну компанію у селі: агітаційний намет у центрі, роздача агітації... та за "опитуванням" він на другому місці.   


Щойно подзвонив знайомий (село, воно є село): представник "Регіонів", виявляється, таки веде передвиборчу агітацію, але у який спосіб! Він є головою фірми, яка займається вирощуванням насіння с/г культур, тож його люди розносять по селу "подарунки" - те ж таки насіння! Те, що це грубе порушення виборчого законодавства - зрозуміло, та, знов - село є село: ніхто "на камеру" не скаже, що йому приносили таку ось "агітацію"!  


При нагоді запрошую журналістів на вибори, що відбудуться у селі Погреби Броварського району, що на Київщині, 23 жовтня у приміщенні школи, вул. Калініна 7 з 8- до 22 години. Гадаю, буде цікаво: "регіоналам"-бо, доведеться щось вигадувати, щоб переміг їхній кандидат. Що це буде: вкидання зайвих бюлетенів, підробка протоколів? Подивимось! Будьмо пильними!
Tags: вибори, село
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 18 comments