?

Log in

No account? Create an account
липень 2019   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Фронт зима

Кіреєв виніс обвинувальний вирок Януковичу. Чи скасує його апеляційний суд?

Posted on 2011.10.11 at 21:05
Tags: , , ,
Сьогодні Юлію Тимошенко засудили до 7 років позбавлення волі.

Порівняно небагаточисельний (десь, думаю, пара тисяч людей) мітинг протесту був розділений на окремі групи міліцією, якої було набагато більше. Цілий день то там, то тут виникали дрібні локальні сутички з «Беркутом». Люди вийшли на проїжджу частину, але «Беркут» їх звідти дуже швидко витіснив і взяв усіх в оточення.
Коли став відомий вирок, біля входу у двір, де знаходиться Печерський суд, була масова штовханина протестувальників з «Беркутом». У міліціянтів летіли яблука і пластикові стільці. Як результат – травмовано свободівця Едуарда Ігольнікова і одну дівчину (наскільки я зрозуміла, вона постраждала внаслідок того, що «беркути» збили конструкцію, на якій вона стояла), затримано і відвезено до Шевченківського райвідділу на Герцена, 9 як мінімум, трьох людей: Сергія Савицького, Миколу Семенюка і КУПРівця Сергія Мельниченка.

Це факти. Тепер спостереження і висновки.

По-перше, міліція. Я вже не пам’ятаю, коли востаннє бачила стільки міліції в одному місці. І «Беркут», і «Барс», і казна-хто ще. На даху бачили снайперів, я, здається, навіть сфотографувала одного. Менти бігали туди-сюди, оточували людей, ще й СБУ напередодні попередила про можливі теракти (щоб люди боялися збиратися) – відчуття було огидне. В сенсі, соромно за країну.

По-друге, голі дівки з одного відомого бізнес-проекту. Їхніх фото з принципових міркувань тут не буде. Мою позицію з цього питання див. тут, в т.ч. у коментарях:
http://bilozerska.livejournal.com/323726.html

Вони видерлися топлес на козирок ЦУМу (там, де «ЦУМ» написано) з гаслами «Ю і Я – одна *уйня», «Увімкніть мозок» тощо. Мета та сама, що і у заяви СБУ: щоб біля Печерського суду було менше людей. Обивателю і так властиво витріщатися на голих дівок, а на мітинги не ходити, щоб не відчувати себе лохом, адже політики давно про все домовились, а ти, як лох, безкоштовно будеш допомагати їм себе грабувати. От дівчатка зайвий раз і нагадали їм про це, зіграли на цій властивості.

Обиватель, до речі, міркуючи так, має повну рацію. Але ж у тому і штука, що виходити на мітинги все одно необхідно.

Тепер, нарешті, щодо Тимошенко. Спочатку були заклики О.Данилюка: ця влада окупаційна, отже, Юля є військовополоненим, на війні своїх не здають, тому, чоловіки, станьте у перші лави і будьте готові дати відсіч провокаціям з боку працівників міліції. Турчинов теж патетично закликав не віддавати нашу Юлю.

Але, коли я поспостерігала штовханину людей з «Беркутом» - з’явилося стійке враження, що основні зусилля для звільнення Юлі прикладаються не тут. А десь там, де «труть» і торгуються. Мій прогноз – апеляційний суд скасує цей вирок. Бо інакше Янукович автоматично стає виїзний лише в Росію і Білорусь. Ну, може, ще в Абхазію.

Річ у тім, що Європа зовсім не зацікавлена в тому, щоб приймати нас до себе. І Янукович дав їм для цього чудовий привід, шикарну відмазку: а у вас же політрепресії! З політрепресіями у цивілізований світ не беруть. Янукович підставився, але й європейські лідери підставились: адже відпустити на волю Тимошенко значно легше і простіше, ніж, приміром, подолати корупцію, контрабанду, піратство і підвищити життєвий рівень населення. Ви не хотіли нас через ув’язнену Тимошенко? Ось, вона на волі, приймайте тепер :)

Вирок – неймовірно суворий. По-перше, суд майже ніколи не дає стільки, скільки просить прокуратура. А тут – дав.
По-друге, ну і Юля! Керувала державою так само обережно, як я зараз, за влади Януковича, веду блог – скільки не шукали, не змогли пришити не тільки жодної крадіжки, а взагалі жодного реального порушення і змушені були застосувати ідіотську, явно політичну статтю про перевищення повноважень. За перевищення повноважень оголошують догану, максимум – звільняють з роботи, але не дають 7 років.

Чому ж Тимошенко досі не виправдали, причому повністю? Зовсім не тому, що Кірєєв не любить жінок, і не тому, що після всіх цих судів Янукович не міг наказати йому її виправдати. Все він міг. І навіть не тому, що у нас прийнято не виправдовувати людей, які вже сиділи в СІЗО (якщо людина вже зовсім ні в чому не винна, їй дають стільки, скільки вже відсиділа, і відпускають).

Просто не домовився ще Янукович – чи то із Заходом, чи то з Росією, чи то з самою Тимошенко («Ми тебе відпускаємо, а ти сиди тихіше за Ющенка»). А коли домовляться, то оформлять цю домовленість юридично у вигляді рішення Апеляційного суду. І Юля вийде на волю. І про що хто б з ким не домовлявся – вона все усім пригадає.

P.S. Я зовсім не в захваті від Тимошенко. Але, скажу чесно: я готова привести її до влади хоча б для того, щоб побачити нинішню команду у тюрмі. Гадаю, Юля з цим добре впорається.





"Беркут" витісняє людей з проїжджої частини





Журналіст Артем Скоропадський








Журналіст Мустафа Найєм


Когось затримують






З того боку мітингуючі розхитують автобус



Снайпер :)


Мустафа Найєм і Тетяна Чорновіл







Катерина і Поліна


Сцена. Виступали переважно О.Турчинов та О.Данилюк


Нардеп Андрій Павловський. Коли почалася сутичка з "космонавтами", він був у першому ряду


Початок сутички з "Беркутом" (одразу після оголошення вироку)







Я на тлі масових заворушень (зняла себе сама у скло міліцейського автобусу :))


Виїздить автозак з Тимошенко










Comments:


Сторінка 1 з 2
<<[1] [2] >>
pingback_bot
pingback_bot at 2011-10-11 18:32 (UTC) (Посилання)

боляче жити в країні, де домінує населення

User ubi_bene1 referenced to your post from боляче жити в країні, де домінує населення saying: [...] Оригинал взят у в Кіреєв виніс обвинувальний вирок Януковичу. Чи скасує його апеляційний суд? [...]
pingback_bot
pingback_bot at 2011-10-11 18:39 (UTC) (Посилання)

Кіреєв виніс обвинувальний вирок Януковичу. Чи скасує

User slavik9192 referenced to your post from Кіреєв виніс обвинувальний вирок Януковичу. Чи скасує його апеляційний суд? saying: [...] Оригинал взят у в Кіреєв виніс обвинувальний вирок Януковичу. Чи скасує його апеляційний суд? [...]
pingback_bot
pingback_bot at 2011-10-11 18:57 (UTC) (Посилання)

Кіреєв виніс обвинувальний вирок Януковичу. Чи скасує

User ejenych referenced to your post from Кіреєв виніс обвинувальний вирок Януковичу. Чи скасує його апеляційний суд? saying: [...] Оригинал взят у в Кіреєв виніс обвинувальний вирок Януковичу. Чи скасує його апеляційний суд? [...]
pinch_of_wisdom
pinch_of_wisdom at 2011-10-11 18:58 (UTC) (Посилання)
"Я зовсім не в захваті від Тимошенко. Але, скажу чесно: я готова привести її до влади хоча б для того, щоб побачити нинішню команду у тюрмі. Гадаю, Юля з цим добре впорається."

Хіба вона не мала такої нагоди? Ворога треба було добивати повністю, а не благородно залишати йому час, щоб оговтатися, що власне й сталося.
(Анонімно) at 2011-10-11 20:13 (UTC) (Посилання)

Я той, хто ненавидить Ющенка

Не мала вона такої нагоди, бо Презом був Ющ і Прокуратура їй не підчинялась, та й не було коли цим займаться і своєї більшості у ВР не було і вся ця донбасня тоді мала депутатські мандати.
Так що не мели дурниць
(Deleted comment)
kostyantyn1979
kostyantyn1979 at 2011-10-13 09:54 (UTC) (Посилання)
Згоден, чудова новина
deu_fr at 2011-10-11 19:08 (UTC) (Посилання)
> «Ю і Я – одна *уйня», «Увімкніть мозок»

но в этом они таки правы
EUROATLANTICUS
dipcourier at 2011-10-11 19:52 (UTC) (Посилання)
Звернення до міліції "будьте людьми" звучить вкрай ідіотично. Мєнт ніколи не буде людиною , а тим більше з народом. З ними треба поводитись , як це робиться у Греції , чи франції, або нга Кавказі. Проти міліції треба діяти бойовими методами. Підчекати десь на трасі автобус з "космонавтами" і закидати "коктейлем молотова", а бо ще краще жбурнути фугаса, щоб згоріли всі до одного. Заклики про людяність до них - це безглуздо і кумедно.
none_smilodon
none_smilodon at 2011-10-11 19:36 (UTC) (Посилання)
тільки по цій справі, тільки за мізерним цивільним позовом тимошенко вже заборгувала по 1027 гривень кожній українській родині.

тимошенко як олігарх має отримати те, що отримали подібні персонажі у Грузії: хочеш на свободу? плати.
jabogdan at 2011-10-11 20:06 (UTC) (Посилання)
ну звичайно апеляційний перегляне цей вирок, Янукович вже й проанонсував це рішення.

в даній ситуації Януковичу просто діватись нікуди, бо він заганяє себе в кут імені Лукашенка, вихід з якого тільки у все глибшій інтеграції в Путінський імперський проект, з неминучим поглинанням активів, відтак, влади і вольностей на своїй території.

новим Хмельницьким він мабуть не дуже хоче стати, його феодали теж бояться втратити свої вольності і латифундії, хоча значна частина з них явно грає на боці Росії.

мусить відступитись, навіть, якщо він дуже боїться мати з нею суперництво в другому турі і його в піт кидає від можливого програшу та помсти.

думаю, хтось з бояр його оточення сильно його підставив, переконавши, що в ЄС ніхто особливо хвилю не здійме, а Росія зразу ж піде на перегляд контракту.

повторення виборів 2010р на жаль давно є неминучим, хіба хтось з них помре.
так само як і те, що головним шантажистом і вибиральником для обох, як всі ці роки, буде Путін.
zalizyaka
zalizyaka at 2011-10-11 20:15 (UTC) (Посилання)

Апеляційний ?

"Скостять" два роки.
zalizyaka
zalizyaka at 2011-10-11 20:14 (UTC) (Посилання)
Олено. Це просто помста за 2004 рік - за Помаранчеву революцію.
А Ющенка амністували - бо ще тоді обізвали його "Леопольдом".
jabogdan at 2011-10-11 21:52 (UTC) (Посилання)
бандитам тюрми!
БЮТ -- Банда Юлії Тимошенко, сама так назвалась.
а Донбас порожняк не гоне, Юля теж навчиться шити (Янукович вміє) сімейні труси і робочі рукавиці на ножній протицелюлітній машинці і буде помилувана.
це жарт).

але є прецедент, навіть якщо їй апеляційний дасть рік умовно і фіктивний штраф.
адже дони тепер вже теж не застраховані від тюремної шконки, ВОНА злопамятна,отже в цьому є вагомі і плюси і мінуси.
головний мінус той, що Путін буде постійно лякати і шантажувати Януковича, а Януковичу є що втрачати і за що боятися.
nikitanik
nikitanik at 2011-10-11 20:26 (UTC) (Посилання)
Я зовсім не в захваті від Януковича. Але, скажу чесно: якщо виникне реальна загроза приходу до влади Тимошенко, я таки вимушений буду проголосувати за Януковича. Увьі.
deu_fr at 2011-10-11 21:40 (UTC) (Посилання)
за Януковича после всего шо он натворилъ на посту перзидента ? шо Вам мешает голосовать против обоих ?
pingback_bot
pingback_bot at 2011-10-11 20:41 (UTC) (Посилання)

Кіреєв виніс обвинувальний вирок Януковичу. Чи скасує

User yury_108 referenced to your post from Кіреєв виніс обвинувальний вирок Януковичу. Чи скасує його апеляційний суд? saying: [...] Originally posted by at Кіреєв виніс обвинувальний вирок Януковичу. Чи скасує його апеляційний суд? [...]
(Deleted comment)
jabogdan at 2011-10-12 20:22 (UTC) (Посилання)

А ВВП за що?

йому тре премію в мільярд баксів видати і нагородити орденом зелено-плямистого тигра з двадцятьма золотими ґудзиками.
Уго Чавес
bolshoi at 2011-10-11 21:07 (UTC) (Посилання)
Апеляционный суд скорее всего сократит срок до какого-то незначительного, а потом подведёт под амнистию, оставив в силе запрет занимать государственные должности, в общем, через полгодика Тимошенко выпустят, но в выборах она участвовать не сможет, такой у меня прогноз.

А виной всему - личные разборки во время оранжевого периода. Если бы Тимошенко и Ющенко не грызлись, а работали слаженно, результат был бы иным. Сегодня население уже охладено к Тимошенко, даже в насквозь не любящем донецких Киеве.
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2011-10-13 21:57 (UTC) (Посилання)
По першому абзацу: Захід натисне, щоб її повністю виправдали - саме для того, щоб вона могла брати участь у виборах.

По другому абзацу - згодна повністю.
Артём Скоропадский
listopadsky at 2011-10-11 22:07 (UTC) (Посилання)
надо уже создавать тэг "скоропадский") и юля никуда не выйдет, а будет сидеть(
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2011-10-13 21:57 (UTC) (Посилання)
А я думаю - Захід натисне, її повністю виправдають і випустять.
makoviy at 2011-10-11 22:47 (UTC) (Посилання)
"я готова привести її до влади хоча б для того, щоб побачити нинішню команду у тюрмі"
Мені за вересневий заколот-2008 і всі подальші її політичні дії на боці Кремля теж хотілося помститись і побачити її в тюрмі, але я все ж не мислив такими категоріями, що нехай буде Янукович, тільки щоб він посадив ЮВТ та її людей
jabogdan at 2011-10-12 08:25 (UTC) (Посилання)
"я готова привести її до влади хоча б для того, щоб побачити нинішню команду у тюрмі"

платою за сумнівне задоволення від шоу з відбиранням "Хонки" і арештом Януковича, -- каменя на камені не залишиться від України.

ЄС так само тоді буде грозити санкціями за переслідування опозиції.

окрім того чомусь ніхто не розглядає нової серії ПРіБЮТ, ці двоє на все здатні, якщо Путін виступе поручителем від взаємного кидка.


отаке дуже небезпечне і дріб"язкове хотіння великої маси населення, може нам коштувати втратою України, а не лише її обрізаної державності.

такий безпечний садо-мазохізм, як всенародне ходіння граблями по колу, можна було б собі дозволити при умовах:

1).Україна це глобус і ніхто тут більше не мешкає;
або:
а). якби Україна не мала агресивного і сильного сусіда, який ніколи не змириться з просто існуванням України і українців;
б). якби добра половина україіців не були російськомовними з усіма наслідками цієї культурно-ментальної ущербності;
в).якби 30% населення не було фактично 5-ю колоною готовою відтримати любі дії Кремля, причому їхніх депутатів завжди більшість у ВР всіх скликань;

до слова, якщо виборчий закон буде прийнято аналогічний тому, що до місцевих рад,-- наступна ВР стане ще більше антиукраїнською ніж чинна і попередня.

згадайте 2002р, тоді перемогла НУ і перебіжчиків ще не було так багато, та партія "За Єду" там сформувала провладну більшість, але тоді ще хоча б була справжня опозиція на чолі з авторитетним Ющенком.

нині вся опозиція розгромлена БЮТом тигрюлі Вони, а Україна відкинута на очікування зміни цілого покоління політиків в перспективах євроїнтеграції.

Юлія Володимирівна, працюючи тільки на себе любиму під мудрою опікою Путіна і Медведчука, -- уже вкрала у країни України щонайменше 20 років життя.
Previous Entry  Next Entry