Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Націоналісти вимагали поміняти Могильова на Ахмєтова (фото)6 жовтня активісти УНА-УНСО, "Тризубу", КУН та УП пікетували Міністерство внутрішніх справ, вимагаючи, у зв’язку з непрофесійністю дій правоохоронців в Одесі під час знищення кілерів, звільнити з посади голову МВС Анатолія Могильова і - вочевидь, задля політичного стьобу - поміняти його на Рината Ахмєтова.

У пікетуванні взяв участь і сам "пан міністр Могильов", вдягнений у генеральський мундир, а також "озброєний до зубів терорист", який захоплював його у заручники.

Було зачитано заяву Проводу УНА-УНСО:

"У зв’язку із подіями,що мали місце в Одесі 2 жовтня поточного року,висловлюємо обурення непрофесійними діями співробітників МВС та глибоке занепоєння станом справ у правоохоронних органах та вимагаємо:

1. Відправити Міністра внутрішніх справ України Могильова А.В. у відставку з утриманням його пенсії на користь родин загиблих 30 вересня міліціонерів.
2. Припинити неефективне використання державних коштів в МВС,та призначити спеціальну комісію по спрямуванню цих коштів на центри підготовки працівників міліції та модернізацію засобів і озброєння особового складу МВС.
3. Провести службове розслідування щодо можливого факту фізичного знищення виконавців замовних вбивств з метою захисту (прикривання) замовників цих злочинів.
4. Міністерству внутрішніх справ України виступити із законодавчою ініціативою про підвищення рівня соціального забезпечення та заробітної плати рядових працівників МВС за рахунок скорочення зарплат Народних депутатів України та керівного апарату МВС.
5. Негайно затвердити нові фахові вимоги до рівня підготовки підрозділів МВС із залученням до процесу формування таких вимог представників Головної Команди УНСО.

З огляду на краще,в порівнянні з МВС,оснащення та підготовку СБУ,вбачаємо в цьому зв’язок із особою керівника силового відомства,та пропонуємо:

1. Запропонувати на посаду міністра МВС найбагатшу людину України Р.Л. Ахметова з метою покращання матеріально-технічного забезпечення МВС по аналогії із керівництвом СБУ.
2. Спрямувати 50% відсотків хабарів,які отримують працівники МВС на наповнення фонду заробітної плати міліціонерів,а другу половину на утримання спеціального виховально-виправного закладу для хабарників в погонах.
3. Провести серед працівників МВС роз’яснювальну роботу щодо розкриття суті конституційного права громадян не виконувати злочинні (чи ідіотські) накази".

Представник КУН проілюстрував ставлення людей до міліції тим, що на могилі убитого у Семиполках майора міліції Симоненка хтось написав "Собаці - собача смерть!", і навів як приклад ситуацію з міліцією у Грузії, і запропонував виписати звідти міністра МВС Мерабішвілі.

Ігор Мазур (Тополя) придумав кричалку: "Могильов, звільни місце, Ахмєтова в міністри!". У своєму виступі він згадав і про політичні репресії, і про ідіотський "антикамуфляжний" законопроект.

Виступав представник підприємців, риторично питав, чому міліція воює з народом (знесення ринків "Беркутом" тощо).

Скандували: "Слава Україні! Ганьба запроданцям!".

Володимир Манько з КУН вимагав від міліції, щоб вона не створювала провокацій і перешкод 14-го жовтня, і не заважала людям мирно пройти Хрещатиком. Казав, що дуже часто міліція перешкоджає акціям, які не заборонені судом. Закликав міліцію не виконувати незаконних наказів.

Представник "Тризубу" порівняв ситуацію в Україні з білоруською, розповів, що на власні очі бачив, як в Одесі "беркути" відпрацьовували розгін демонстрацій.

Наприкінець Тополя і "терорист" разом передали до приймальні МВС вимоги пікетувальників, після чого всі разом сфотографувалися біля пам’ятника Жеглову і Шарапову, що стоїть біля МВС, і поскандували "Слава Україні!" і "Слава Нації".

У мене таке враження, що Янукович просто не може звільнити ні Могильова, ані Табачника - бо не він, а Путін їх призначав, і максимум, що міг би зробити Янукович - це поміняти їх місцями :) Але чи буде нам від цього краще?Tags: мєнти, уна-унсо
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 16 comments