Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

SOS! За підозрою у скоєнні серйозного злочину затриманий тризубівець Віталій Применко

Щойно мені зателефонувала його дружина, Олеся Применко, з якою я знайома особисто, і повідомила таке.

Вчора зранку (28 вересня 2011 року) її чоловіка, Применка Віталія Леонідовича, члена ВГО "Тризуб" імені С.Бандери, було затримано у селищі Аули на Дніпропетровщині і перевезено до м.Слов’янськ Донецької області. Зараз він сидить там у міському РОВД. Його підозрюють у скоєнні злочину - 26 вересня цього року у Слов’янську водій жінки-підприємця виявив під її машиною підозрілу барсетку з дротами. Він відкинув її вбік, і пролунав вибух, в результаті якого був пошкоджений фасад прилеглого будинку. Люди не постраждали.

Олеся Применко стверджує з усією відповідальністю - того дня її чоловік у Слов’янську не був. Вона каже, що звинувачення йому ще не висунули, але, за її інформацією, готуються висунути за статтею 296 ч.4 "Хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень" (від 3 до 7 років).

Працівники міліції казали Олесі, що підключені дуже потужні політичні сили, справа на контролі у Києві, і її чоловік обов’язково буде сидіти. Вона ні на хвилину не сумнівається, що це політична справа.

Прізвище старшого слідчого обласного Донецького управління МВС у справах по боротьбі з організованою злочинністю, який веде цю справу, - Вадим Євгенович Баканов.

Б’ємо на сполох!

Tags: бєспрєдєл, донбас, репресії, тризуб
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 19 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →