Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Біля суду над Тимошенко (фото)

Ходила сьогодні (вже вчора) під суд до Тимошенко - проявити солідарність. Повернулася з неприємним відчуттям.

Людей небагато - чоловік 300, мабуть. З відстані, як заведено, чути лише "калашнікових" - "Юлю! На нари!". Втім, ця потужна "антитимошенківська" озвучка біля суду над нею, що б там вони не вигукували - однозначно працює лише на Юлю, бо привертає увагу і створює відчуття вирування пристрастей навколо її долі, відчуття судилища (психологію вони не вчили - коли починається цькування і крики "Бий його, бий!", порядним людям завжди хочеться вступитися), і додає подразника мітингуючим прихильникам Юлі. Якби "калашнікови" розібрали свій чорний порожній концтабір і пішли, вони тим лише нашкодили б Тимошенко.

Тепер про огидне. Саме тоді, коли я з’явилася біля суду, на пів-Хрещатика лунав огидний і нездарний панегірик на честь Тимошенко. Процитувати ЦЕ я безсила, але там було щось про святість, кришталеву чесність і снігову чистоту, про стійку діву, яка з’явилася, щоб врятувати Україну... Чесно - я, людина, не схильна до емоційних вчинків - почувши це, я звідти одразу ж ледь не пішла.

Чому б їм, олухам, не сказати чесно і просто: Юля не свята, і не може на такій роботі бути свята, та й, врешті-решт, не потрібна нам на такій роботі свята. Бо конкуренти - бандюки, вони крадуть, хамлять, залякують, купують, фальсифікують, і якщо не діяти проти них відповідними, не зовсім чесними методами, сам будеш сидіти у глибокій калюжі, а Україна належатиме їм довіку.

Чому б не сказати: багатьох Тимошенко не влаштовує, але інша кандидатура, яка може вдало опонувати Януковичу, ще не підросла. Чому б не процитувати розумного Яценюка - коли Ганна Герман закинула, що в Україні є цивілізована опозиція, яка не порушує законів - і ось, її представники на волі і в парламенті, як Яценюк, а хто порушував - ті сидять, як Тимошенко і Луценко, - то Яценюк миттєво відповів, що якщо засудять Тимошенко, то наступним буде він.

І скільки, взагалі, можна з народом, як з біомасою - якщо "ненаші" - бандюки, то "наші" - обов’язково святі й непорочні?

До речі, як вам ще постулат - "Юля краща за Януковича тим, що гірше за нього не буває"?

Янукович - не за Україну і не проти України. Він за Межигір’я. І плющить він Тимошенко з єдиної причини - вона йому заважає. На сьогодні - заважає більше, ніж дехто з нас - тому вона в тюрмі, а ми поки що на волі, але це єдина причина.
Скажете, що Юля така сама? Ні, не зовсім така. Вона - не тільки за владу, а ще й за славу, а бажання слави завжди облагороджує людину. Крім того, після того, що з нею зробили янучари, ніяких ПРиБЮТів вона вже укладати не зможе (хоча, якби не посиділа - укладала б). І головне - цю хамовладу просто треба прибрати. Хоч руками Юлі, хоч руками дідька лисого. Якщо вона раптом виявиться не кращою (гіршою у неї при всьому бажанні не вийде) - далі треба буде прибирати її.

P.S. Коли я вже пішла, "беркути" дуже серйозно побили КУПРівця Петра Михайленка. Подробиці на "Українській правді":
http://www.pravda.com.ua/news/2011/09/27/6621268/
Tags: репресії, суд, тимошенко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 58 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →