Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Пікетування МВС проти репресій у Сумах (фото)

Сьогодні, 27 вересня Автономний спротив Києва провів акцію на підтримку затриманих у Сумах "автономів" Дмитра Данилова та Михайла Писарцова.

14 вересня, повідомляється на сайті "Реактор", у Сумах був затриманий та доправлений на допит Ігор Ганненко, в зв'язку із звинуваченням у підпалі гуртожитку із іноземними студентами. Ігор безумовно не мав до цього жодного відношення, цим звинуваченням репресивний апарат держави намагається залякати активну та небайдужу молодь. На даний момент, через відсутність щонайменших доказів він проходить як свідок. 20 вересня був затриманий Михайло Писарцов, а 21 вересня Дмитро Данилов. Зараз вони перебувають в Сумському СІЗО за підозрою у злочині, який не скоювали.

Михайло Писарцов (21 рік) та Дмитро Данилов (18 рік) – активно займаються спортом (Дмитро кандидат в майстри з панкратіону), дотримуються здорового способу життя та вболівають за ФК «Суми».

Хлопцям інкримінують частину 2 статті 194 КК України – умисне пошкодження чужого майна вчинене шляхом підпалу, що карається позбавлення волі на строк від 3 до 10 років.


Михайло Писарцов


Дмитро Данилов


Tags: автономи, мєнти, репресії, суми
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 4 comments