Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

В Умані "беркути" побили свободівців, які протестували проти хасидів

Нічого собі! Поки я читаю доповіді в Івано-Франківську, в Умані "беркути" побили і затримали свободівців і взагалі всіх, хто потрапив їм під руку. Свободівці намагалися пройти ходою із гаслом "Умань без хасидів". Якщо все було так, як пишуть – у ментів, схоже, остаточно зірвало дах. Били і старих, і жінок :(

Не певна, що антихасидські демонстрації саме зараз на часі, але це даність – скільки не пропагуй толерантність, поки в Умань їздитимуть хасиди, існуватиме певне напруження. Колись протестувати проти них туди їздили унсовці, зараз - свободівці, потім ще хтось їздитиме. Та й мешканці міста регулярно обзивають гостей-юдеїв негарними словами.

Між іншим, я ще більше трьох років тому пропонувала погодитись на пропозицію Ізраїлю і віддати їм могилу цадика, до якої їздять вклонятися хасиди. А натомість щоб побудували в Умані підприємства, які дадуть людям робочі місця. Я добре знаю Умань і знаю, що люди там живуть цілий рік з базару, а раз на рік – із хасидів. Ці хасиди цілий рік працюють у себе на батьківщині, але ж уманчани не бачать, як вони працюють, бачать лише, як витрачають гроші і поводяться не так, як заведено у місцевих. Це провокує напруження. А напруження, якщо воно не проти Януковича-Могильова-Табачника і російської загарбницької політики, нам зараз не потрібне.

Фото Романа Чорномаза

Tags: свобода, умань
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 156 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →