?

Log in

No account? Create an account
липень 2019   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Фронт зима

Студентський альтернативний форум і бійка з міліцією за апаратуру (фото, відео)

Posted on 2011.09.22 at 21:36
Tags: ,

Одразу скажу: сутички на фото нема взагалі, а відео, на жаль, сьогодні трохи поганеньке, бо мені трохи не пощастило: не встигла відскочити і потрапила якраз у центр сутички, що коштувало мені темних окулярів з голови. Техніка залишилася ціла просто дивом.

Коротко про те, що сталося: студентська профспілка "Пряма дія", ФРІ та інші ліві і близькі до лівих молодіжні організації вирішили провести альтернативний саміту міністрів освіти СНД студентський форум, для чого зібралися самі і запросили гостей з інших країн.

ЗА:
- стипендії на рівні прожиткового мінімуму
- цілодобовий доступ в гуртожитки
- пільговий проїзд протягом усього року
- вільний вибір предметів
- вільне відвідування лекцій
- реальну автономію ВНЗ
- екстериторіальність університетів

ПРОТИ:
- нового закону "Про вищу освіту"
- щорічного збільшення плати за контракт
- підняття прохідного балу на стипендію
- навчання по суботах через Євро-2012
- відрахування за "плагіат"
- примусових відпрацювань
- ксенофобії та сексизму

Але суд сьогодні заборонив усі масові акції на найближчі 2 дні. Тому, коли молодь вийшла на Михайлівську площу, хтось з організаторів повторював: "Не починаємо акцію, не починаємо акцію! У нас туристична екскурсія, гуляємо і милуємось краєвидами!".Тим часом Михайло Камєнєв, Володимир Чемерис, Сергій Мельниченко і ще хтось з організаторів сперечалися з міліцією.


Трохи збоку за цим всім спостерігав Ігор Мазур (Тополя)Міліція вже була напоготові.

Активісти пояснювали, що крім тієї заявки, яку заборонив суд, у них є інша, від іншої організації, якої суд не скасовував. Міліціонер стверджував, що таку заявку треба було подавати вчора, а не сьогодні, а Чемерис - що обмеження мирних зборів суперечить Конституції.

Як тільки активісти розгорнули червоний банер з написом "Міжнародна студентська солідарність", до них одразу ж підійшла міліція і наказала згорнути. Банер згорнули і оголосили у мегафона, що йдуть з Михайлівської на Софійську площу, на яку заборони суду немає. Дорогою спробували взяти заготовлену у скверику апаратуру для озвучки, і тут почалася сутичка. Менти намагалися її забрати, але хлопці апаратуру відстояли, під час штовханини когось було затримано. (UPD. Почувши про це, активісти зупинились і на знак протесту проти затримань почали хаотично переходити дорогу туди-сюди, перекривши, по суті, рух. Міліція дуже швидко витіснила їх звідти, і це була друга сутичка, під час якої я залишилася без темних окулярів.


Міліція не випускає людей на проїжджу частину


Хлопець показує журналістську "корочку" і обурюється, чому його не пропускають

Вже на Софійській стали відомі імена затриманих: Дмитро Карпій, Микола Старков, Іван Шматко, Богдан Карпусь. Їх довго тримали в автозаку біля площі, і начебто була домовленість з міліцією, що молодь просто проводить мітинг без наметів, і через 20 хвилин затриманих відпускають. Але кажуть, що пізніше їх все-таки повезли на Герцена.
А мітинг навколо Богдана відбувся - під гаслами "Знання не товар, універ не базар!" і "Бунтуй, кохай, права не віддавай!".
Немолодий іноземець, якого представили як Майкла Борового, розповідав англійською мовою, що в часи його молодості студенти теж бунтували, і їх теж хапала і била поліція, але ті протести були значно масштабнішими. Під час його промови я відзначила певний якісний зсув: англомовного оратора не перекладали, і молодь усе розуміла! Інше покоління прийшло - чи, може, вони просто всі з Могилянки, куди без знання іноземних мов не беруть...Міліція уходить - під оплески, поцілунки і скандування "Бунтуй! Кохай! Права не віддавай!"
Comments:


pingback_bot
pingback_bot at 2011-09-22 19:05 (UTC) (Посилання)

Студентський альтернативний форум і бійка з міліцією

User sanhata referenced to your post from Студентський альтернативний форум і бійка з міліцією за апаратуру (фото, відео) saying: [...] Оригинал взят у в Студентський альтернативний форум і бійка з міліцією за апаратуру (фото, відео) [...]
kostyantyn1979
kostyantyn1979 at 2011-09-23 07:07 (UTC) (Посилання)
Поки що постраждала лише купа шавок, яку давно треба було пресонути.
pingback_bot
pingback_bot at 2011-09-22 20:23 (UTC) (Посилання)

Студентський альтернативний форум і бійка з міліцією

User scaldir referenced to your post from Студентський альтернативний форум і бійка з міліцією за апаратуру (фото, відео) saying: [...] Оригинал взят у в Студентський альтернативний форум і бійка з міліцією за апаратуру (фото, відео) [...]
trabo
trabo at 2011-09-22 21:11 (UTC) (Посилання)
ага. а ще ПД приплачують ФСБ, МоSSад і ЦРУ
перш ніж писати маячню,могли хоча б ввести в пошук по сайту ПД слово "КПУ",
де б знайшли крім іншого дуже цікаву статтю "КПУ: Ударимо капіталізмом по освіті!" http://direct-action.org.ua/?p=623
питання?
trydence
trydence at 2011-09-22 20:31 (UTC) (Посилання)
Одразу декілька правок. Нас повезли не на Герцена, а на Прорізну, 12а.
Спочатку затримали Старикова під час першої штовханини, під час якої міліція з абсолютно незрозумілих причин намагалася забрати озвучку. Ми побігли спочтатку за колоною, яка вже відійшла, щоб сповістити про затримання, після чого кинулися назад (в результаті нас було десь п'ятеро) визволяти хлопця з автобуса на Михайлівській пл.. В результаті загребли мене. 2-х інших хлопців загребли дійсно під час сутички на переході.

Я особисто і Відсіч багато в чому не погоджуємося з деякими відверто лівими пунктами вимог ПД, яка була організатором акції, однак більшість вимог типу відставки Табачника, наведення порядку у вишах, усунення умов, які створюють корупцію ми цілком і повністю підтримуємо. А тут ще й ментівське свавілля, незважаючи на законність проведення акції. Тому закликаю виходити на акції протесту хочаби проти такого свавілля, бо приймуть щось типу 2450, що не вдалося зробити раніше, а зараз через Київраду намагаються просунути, і на нас чекатиме Білорусь чи Росія...

Дмитро Карпій
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2011-09-22 20:38 (UTC) (Посилання)
Дякую за уточнення.
elephanttalk_ua
elephanttalk_ua at 2011-09-22 21:29 (UTC) (Посилання)
Відсіч, як завжди, у ролі бідного родича ;) По обличчям видно, що більшість - вже не студенти давно.
trydence
trydence at 2011-09-23 04:27 (UTC) (Посилання)
Якщо мова про мене, то я не студент всього рік - це раз; до того ж є таке поняття як солідарність, ми маємо підтримувати одне одного (студенти - підприємців, підприємці - тих, хто проти Житлового кодексу, ті,хто проти Житлового - тих, хто проти законопроекту "Про мови..."), якщо ми хочемо справді побудувати широкомасштабний рух, який здатний буде впливати на цю владу і, врешті, скинути її - це два.
pingback_bot
pingback_bot at 2011-09-23 02:12 (UTC) (Посилання)

Студентський альтернативний форум і бійка з міліцією

User nato_tak referenced to your post from Студентський альтернативний форум і бійка з міліцією за апаратуру (фото, відео) saying: [...] y posted by at Студентський альтернативний форум і бійка з міліцією за апаратуру (фото, відео) [...]
pingback_bot
pingback_bot at 2011-09-23 03:20 (UTC) (Посилання)

Студентський альтернативний форум і бійка з міліцією

User yuri_p999 referenced to your post from Студентський альтернативний форум і бійка з міліцією за апаратуру (фото, відео) saying: [...] Оригинал взят у в Студентський альтернативний форум і бійка з міліцією за апаратуру (фото, відео) [...]
totalitarizm86
totalitarizm86 at 2011-09-23 06:38 (UTC) (Посилання)

приятно смотреть на фотки - много знакомых лиц

из ПД
кстати, на фото с акции заметил также активистов объединения "Боротьба", которые всегда поддерживают акции с участием ПД
r_drogobych
r_drogobych at 2011-09-23 06:51 (UTC) (Посилання)
Так це ж шавки ! Зборище убогих лівацьких наркоманів, гомиків і лезбіянок.
За шоб б вони там не мітингували , цю падаль треба укатувати в асфальт, в будь якому випадку....,а не співчувати їм шо їх менти пресанули !

аніфа - ха ха ха ...
kostyantyn1979
kostyantyn1979 at 2011-09-23 07:06 (UTC) (Посилання)
Згоден, побратиме.
Їх не захищати й не співчувати їм треба, а помагати розмазувати по асфальту.
Могилянці, за рідкісними винятками, типу прибічників ВО "Свободи", Української Фаланги й Братства святого Луки, - то лівацькі наркомани, гомосексуалісти, лезбіянки, що звуть українців "бандеровцамі", "хохламі" і, що найхарактерніше, "ніщєбродамі".
Мажори там не всі. Одна мені відверто зізналася, втім, що вона не мажорка, вона з багатодітної родини. Дівчинка затямила, що якщо лизати зад могилянським викладачам, ті оцінять, поплескають по плечу, залишать услужливу дівчину на катедрі й легко та спритно захистять.
І часто то не студенти. То наймані бойовики. Які скоро можуть порадувати українців терором.
Про НаУКМА:
http://kmisto.info/articles/5699.html
http://kostyantyn1979.livejournal.com/48759.html
http://haidamaka14.livejournal.com/101363.html
Слава козаччині! Хай живе Коліївщина!
Геть Києво-Могилянську академію!
Зрадника Сергія Квита - на дибу!
Ярослава Грицака - на палю!
Наталю Яковенко - на київський каштан!
r_drogobych
r_drogobych at 2011-09-23 07:51 (UTC) (Посилання)
дядьку, я тобі не побратим ..
kostyantyn1979
kostyantyn1979 at 2011-09-24 07:04 (UTC) (Посилання)
Що саме не поділяєте з поглядів, пане?
trydence
trydence at 2011-09-23 21:01 (UTC) (Посилання)
А от сьогоднішня акція (п'ятнична) - це повне лайно, вибачте на слові. Приперлися афашники лише з метою покричати маргінальних гасел, помахати комуно-анархістськими прапорами та побитися з міліцією, що їм вдалось. Сьогоднішня акція виглядала маргінальною, на відміну від учорашньої, де провокаторами була сама міліція.
totalitarizm86
totalitarizm86 at 2011-09-24 20:06 (UTC) (Посилання)
насчёт флагов - это флаги анархо-синдикалистов.

я на вчерашней акции побыл 1.5 часа, и каких-то драк не видел, толкотня была. милиция держала многих в кольце и не выпускала - это нормально?
stranger_83
stranger_83 at 2011-09-26 11:01 (UTC) (Посилання)
Країні потрібні спеціалісти, а студенти все бунтують..А потім чомусь самі дивуються, чому все так погано. Звісно, винні знаходяться одразу ж - влада, москалі, жиди, і т.д. Але почати з себе, і для початку стати не професійним українцем, тобто бунтівником там майданним,професіоналом своєї спеціальності - це зараз не модно. Модно писати гасла з помилками, кричати в матюгальник якусь маячню, бухати на акціях, пізнати, що таке КПЗ після стички з міліцією, але тільки не вчитись.
Дійшло до того, що студенти, як і суспільство нині значними темпами люпменізується. Замість того, щоб власними силами стати хоча б тим середнім класом, вони свідомо йдуть в люпмени, щоб потім звинувачувати у цьому кого завгодно, але не себе самих. Мазохісти :)
totalitarizm86
totalitarizm86 at 2011-09-26 15:16 (UTC) (Посилання)
если стране нужны специалисты, почему же к будущим специалистам власти относятся как к скоту?

kostyantyn1979
kostyantyn1979 at 2011-09-27 13:47 (UTC) (Посилання)
Кому не ліньки, подивіться, що таке "Аксьон дірект", "Пряма дія" у Франції -це ліворадикальна терористична організація, що здійснила низку вбивств і вибухів, сповідуючи політичну теорію прямої дії.
Маємо привітати українців: в Україні таки є терористи...
totalitarizm86
totalitarizm86 at 2011-09-27 14:53 (UTC) (Посилання)
порошу вас перечислить теракты, которые совершил студенческий профсоюз "Пряма дія"
Previous Entry  Next Entry