Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Марш здорової молоді у Луцьку (фото)

21 вересня о 16:00 в Луцьку відбувся Марш здорової молоді. Метою заходу є висловлення протесту проти поширення алкоголізму, наркоманії та тютюнопаління серед молоді України і Луцька зокрема, та пропаганда здорового способу життя, повідомили у ВОО "Національний альянс", що є організатором акції.

Учасники заходу, серед яких, окрім Національного Альянсу, були: Волиньбаскет, Пласт, Street Workout, Українська народна молодь, студенти факультетів фізичного виховання, а також боксери, велосепидисти та всі бажаючі пройшли від Театрального майдану до Київського майдану, де активістам молодіжних спортивних організацій було надане слово. Під час ходи були роздані інформаційні буклети, в яких містилась інформація про згубний вплив шкідливих звичок. В підсумку маршу був проведений флеш-моб під час якого було знищено макети злісних ворогів молоді – цигарок та горілки.

Члени ВОО "Національний Альянс" подали лист-звернення до Волинської облдержадміністрації, в якому висунули вимоги щодо покращення умов для розвитку фізично здорової особистості та заборони реклами і продажу алкогольних та тютюнових виробів поблизу навчальних закладів.

Марш пройшов без будь-якої політичної агітації.Tags: луцьк, марш, молодь
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 7 comments