Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Звіт по Крутах


Від цієї акції було б багато вражень і почуттів, якби все не забило обурення. На організаторів акції, які облаштували все так, щоб якомога більше принизити людей. Я не вірю, що в Cекретаріаті Президента працюють самі ідіоти і нероби. Скоріше за все, просто іншим були зайняті. Гроші на цій акції крисили.
Людей пропускали крізь «рамку», натовп ломився, мєнти відтісняли назад, причому за кожною «рамкою» стояв лише один тип з ручним металодетектором. «Обшукували» поверхово, на писк ключів і мобілок особливо не реагували, отже, справжнього зловмисника фіг би зупинили, а незручності людям створили. Ні б виділити на кожну рамку по двох з детекторами – вже було б вдвічі швидше. Але це ще квіточки.Було дуже холодно і сильний вітер, всі замерзли. Але прапори майоріли гарно!Президента чекали довго. Він і його люди прилетіли на двох гелікоптерах.Від народу Президента закрили кількома лавами курсантів із синьо-жовтими прапорами. Навіть у тих людей, що стояли у першому ряду, не було шансів його побачити.


Курсанти та учні військового ліцею теж дуже змерзли.


Минулого разу я сфоткала симпатичну дівчину-міліціонера, а ось вам дівчина-курсант. Наступного разу, може, тихарку вам сфоткаю :) Проведемо голосування, де дівчата гарніші! :)


Люди, більшість з яких приїхали здалеку і відстояли по 5 годин на вітру, не побачили і цього.


Промову Президента люди не почули! З натовпу весь час кричали, щоб зробили голосніше, але організатори це поігнорували.

Місцеві мешканці намагалися привернути увагу Президента до своїх проблемЯ стояла максимально близько (вичікувала, поки охорона відвернеться), тому більшу частину почула. Ющенко казав про те, що багато років історію битви під Крутами навмисно викривляли, зводячи її мало не до дрібної сутички, і що правда має бути відновлена, і що на честь крутянців буде музей.


Як тільки Президент закінчив, почалася реконструкція битви, розіграна членами військово-історичних клубів. Однострої їм роздали на місці. Дійство було масштабне і справді видовищне.


Я-то, наївна, гадала, що Президент, як завжди, покладе квіти, скаже пару слів і поїде, а реконструкція буде для людей. А фіг. Більшість людей її просто не побачили. По-перше, все було дуже далеко, по-друге, від більшості людей видовище затуляв пагорб. Обійти вони не могли через ту ж охорону.


"Душу й тіло ми положим на нашу свободу"

Приблизно після першої третини дійства (основні сили «муравйовців» лише готували наступ на українців) журналістів… прогнали, не даючи їм дивитися і фільмувати битву, і зігнали на майданчик перед монументом, бо, бачте, Президент даватиме там прес-конференцію.
Причому, щоб створити картинку, що журналістів дуже багато, на той майданчик зігнали всіх – акредитованих і неакредитованих, і просто тих, у кого на грудях висів фотоапарат «немильничного» вигляду.


Все одно він мені подобається :)

Ми всі були на відстані 2-3 метрів від Президента і теоретично могли заподіяти йому яку завгодно шкоду. Якщо їм настільки плювати на безпеку Президента, чому вони не пропустили до нього неакредитованих журналістів раніше (серед яких були, зокрема, журналістсько-операторські пари з телеканалів – ну, знаєте, дівчина з мікрофоном, мужик з камерою :).
Чекаючи на Президента, ми пропустили дві третини дійства. Все одно він давав пресуху після його завершення, тоді можна було б і збирати журналістів.


Ющенко був втомлений, заклопотаний, монументальний і трохи застуджений. Він відповів на пару запитань і улетів на своїх двох гелікоптерах :) Інших промовців, крім нього, не було. Віча теж не було.
А я чимдуж побігла на поле бою.Мобілок тоді не було. Та й сьогодні вони майже не працювали

Ще одна прикольна нестиковка у часі :)

* * *
Так що, Андрійовичу, якщо Ви раптом читаєте мій ЖЖ, розженіть більшу частину свого апарату на фіг :) І охорону в тому числі. Від кілера вони Вас все одно захистити не здатні, а імідж Ваш псують здорово. Виховують у людей відразу до Президента.
А за тими, що залишаться, слідкуйте, щоб людей поважали і крисили поменше :)

З.І. Коли писала цю замітку, паралельно спробувала залізти на сайт Президента. Не вантажиться. Здається, впав.
Tags: акції, крути, реконструкція, уна-унсо, фото, ющенко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 36 comments