Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

І знову проти політрепресій (фото, відео)

Сьогодні біля Адміністрації президента відбувся черговий пікет за звільнення політв’язнів. Найцікавішою подробицею, крім закріпленої на паркані розтяжки "Спасибі мешканцям Донбасу" і відповідних футболок на деяких учасниках, був синій, типово нацдемівський прапор УНП і "підозрілий" чорний знак на жовтому тлі - прапор "Патріоту України", що майоріли поруч. І правильно сказав сьогодні Микола Коханівський - що одним з найбільших досягнень, здобутих завдяки репресіям з боку влади, є те, що ці люди стоять поруч, і що зараз люди різних політичних поглядів, часто навіть від початку аполітичні, як підприємці, вітаються "Слава Україні!".

"Всі ми знаємо, що цей спротив для нас нічого, крім неприємностей, не несе, - казав Коханівський. - Але є вищі цінності. Нам потрібна ця країна".

Друг Детонатор з "ПУ" розповів про нещодавні затримання у Донецьку. Там більше 50 людей - члени "ПУ" і футбольні фанати - зібралися на марш проти політрепресій. Міліція "запакувала" всіх, причому більша частина затриманих були звичайними перехожими, які просто проходили повз - міліція хапала всіх, хто молодший 25 років і не вдягнений у міліцейську форму. Закінчилося це тим, що донеччани масово стали просити прислати їм футболки з написом "Спасибо жителям Донбасса", і це означає, що цій владі недовго лишилося.

Олександр Місюра з КУПР прочитав уривок із присвяченого Сталіну віршика, який приблизно у 1949 році написав його батько, і переприсвятив цього вірша Януковичу:

"Відбудеться заміна місця, -
Озвавсь один портрет згори. -
Нас знімуть, а тебе повісять.
Ти краще загодя помри!".

За цей вірш у 1950 році батька пана Олександра арештували і дали йому довічне ув’язнення, але у 1955-му переглянули вирок і відпустили.

Незадовго перед цим пікетом, а то й одночасно з ним, афганці ламали паркан, що оточує Верховну Раду, і проривалися до її дверей. Вони прорвалися, але згодом, забувши про сумний досвід учасників Антиподаткового Майдану, відступили і почали організовувати делегацію для переговорів, і дуже скоро міліція заявила, що вже знає, хто підбурював до бунту, і т.д. Раду краще не штурмувати, але хто на це вже зважився - має йти до кінця, інакше потім "підбурювачів" пересаджають, решта розбіжиться, і протести захлинуться.Микола Коханівський


Сергій МельниченкоОлександр Місюра


ДетонаторЮля СмірноваІгор Мазур (Тополя)


Біля Верховної Ради після штурму афганців:


Tags: банкова, політв’язні, репресії
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 26 comments