Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Анонси

1. "Софія Київська, а не Софія Московська!" 19 вересня о 15:00.
Напередодні відзначення 1000-ліття Софії Київської, Конгрес Українських Націоналістів проведе акцію на захист цієї національної святині.

Конгрес пікетуватиме прес-конференцію офіційних осіб, яка відбудеться в цей день у заповіднику, щоб застерегти владу від передачі Софії Київської певній релігійній конфесії.


2. Акція проти політрепресій в Україні 20 вересня 2011 року о 13:00 біля Адміністрації Президента.
"Починаючи з січня 2010 року, - заявляють організатори акції, - влада репресує патріотів України. Наразі сидять активісти "Патріоту України", викликають на допити членів ВО "Свобода", ГО "Спільна Справа", а також тризубівців, підприємців за Податковий Майдан, журналістів, блогерів і всіх, хто виступає проти цієї окупаційної влади!

Ми - сила! Тільки разом ми зможемо перемогти ворожу систему! Прийди і підтримай своїх побратимів! Сьогодні за гратами вони, а завтра на їх місці можеш опинитись ТИ! Ні ПОЛІТИЧНИМ РЕПРЕСІЯМ в Україні!".


3. Акція громади Печерська проти Вищого господарського суду України, котрий кришує дії рейдерів по знищенню останнього ринку на Печерську. 20 вересня о 16:00, вул. Копиленка 6, вона ж Печерська площа, 1.
На місці продовольчого ринку у районі, що страждає від дефіциту продуктових магазинів з доступними цінами, ділки хочуть побудувати 18-поверховий (!) бізнес-центр.
Зараз рейдери займаються незаконним встановленням паркану, нехтуючи правилами безпеки.
До уваги відео- та фотожурналістів - у ході акції планується видовищне театральне дійство.
Організатор – громадська організація «Комітет захисту Печерську від мародерів», громадянська ініціатива «Збережи старий Київ».

Tags: анонси, кун, політв’язні, репресії, церква
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 17 comments