Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Акція пам’яті загиблих журналістів у Києві (фото, відео)Людей на акцію пам’яті Гонгадзе та інших загиблих українських журналістів на Майдані зібралося чималенько. Коли люди з "силуетами Гонгадзе" і великою розтяжкою "Георгій, ми не забули" вишикувалися у колону, міліція (не інакше, через величезну кількість присутніх журналістів) не заперечувала проти того, що ця колона займе половину проїжджої частини.

Ішли із запаленими свічками і кількома смолоскипами, скандуючи: "Замовників за грати!", "Банду геть!", "Кучму на нари!", "Литвина на нари!" тощо. Нещасному Кучмі, не винному у загибелі Георгія, дісталося більше за всіх.
Також на Банковій скандували хором "Зека - геть!", незважаючи на заявлену аполітичність акції і прохання ведучого не торкатися у цей день якихось сторонніх тем. Кричали, бо як же це не кричати? Також у натовпі я помітила кількох людей у "крамольних" футболках з відомим скандальним написом.

До паркану, що оточує АП, притулили великий плакат із силуетом Гонгадзе. Перед ним на асфальті свічками виклали ім’я "Гія" і поставили лампадки з іменами загиблих журналістів - за 20 років існування суверенної України їх загинуло 65. Назвавши вголос усіх, прив’язали до паркану стрічки з їхніми іменами і вшанували їхню пам’ять хвилиною мовчання.

Фотокорів і операторів було так багато, що проблематично було як запалити свічки, так і відзняти потім палаючий напис.

Також багато прийшло відомих громадських діячів, були і нардепи. Але з промовами ніхто не виступав, і слава Богу, бо знову кричали б потім, що хтось піарився...
Tags: банкова, гонгадзе
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 34 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →