Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Репресії у Сумах. Для поширення!

Пише голова Сумської ОО Молодого Народного Руху Андрій Рибалко:

"Доброго дня, пані Олено! Інформація, яку Вам надіслали вчора автономи, правдива. Хлопця дійсно по бєспрєдєлу пресують. Хоча в нього процесуальний статус свідка, тиснуть на повну: наручники, обшуки і т.п. Вчора ми з ним говорили. Ігоря звинувачують у підпалі кімнати іноземних студенток в гуртожитку. Більш детально тут:
http://rama.com.ua/modules/AMS/article.php?storyid=10792&com_id=50464&com_rootid=50462&

Знаючи Ігоря, не думаю що це зробив він. Сумські автономи давно були в розробці як СБУ, так і міліції. Звісно, цей їх "революційний" стиль (маски, фаєра і т.п) настрожував владу. Але насправді ззовні вони завжди намагалися показати себе радикальнішими, ніж є насправді. А займалися більш простими речами: пропаганда здорового способу життя, спортивні заходи, прибирання сміття і т.п. Інколи ми проводили спільні акції. В березні ми разом з автономами закидали стенд із Януковичем яйцями (http://censor.net.ua/photo_news/158661/yanukovicha_zakidali_yayitsami_fotoreportaj).

Після того мені неофіційно переказали з УБОЗ, що є завдання нас (Молодий Народний Рух і автономів) закрити. Автономів закрити значно легше, адже в них немає політичної сили, яка б їх підтримала, та і суспільство не стане на їх захист. Тому цілком допускаю, що вся ця справа з пляшкою є провокацією і приводом розпочати переслідування автономів. Ігор - лідер цього руху і без нього автономам буде складно вести подальшу діяльність.

Те, що зараз роблять з ним - чергова ланка репресій проти патріотів. Думаю, з того ж розряду, що і ПУ".

ЗАЯВА ГАННЕНКА ІГОРЯ (затриманого по справі "підпалу гуртожитку").

31 серпня о 7.00 до мене завітали міліціонери з «проханням» проїхати з ними. Опинившись у відділку на вул. Охтирській відкатали пальці, сфотографували відвели до слідчого на допит. Допитували про ставлення до іноземців, про те, що робив 29 серпня вночі, чим взагалі в житті займаюсь, з ким спілкуюсь і т.д. Після сьомигодинного допиту відпустили. Як стало відомо - прохожу свідком по справі про підпал гуртожитка з іноземцями.

14 вересня о 10.30 виходжу з дому, все як завжди, сідаю в маршрутку, зі мною сідають ще двоє «мужичків». Впізнаю одного з них (той, що відкатував мені пальці), одразу розумію в чому справа. Проїхавши пару зупинок, один з них підходить до мене і намагається витягнути з маршрутки. Одразу підіймаю галас, звісно, люди не реагують. На зупинці намагаються скрутити і одягти наручники. Я встигаю набрати товариша і кричу йому, що мене забирають. Підбігають ППС-ники та пшикають балончиком в обличчя. Опери затаскують мене у перший двір та дочікуються там машину. Забирають на ту ж вул. Охтирську… Заводять в кабінет, не дозволяють сісти… Одразу отримую пару ударів по нозі. Далі розповідали про те, що я сяду надовго, що вони все про мене знають і т.д. Подзвонити не дозволяють, тому батьки та друзі до 18.00 навіть не знали де я. Приблизно о 12.30 везуть на обшук до дому. Понятих, звісно, взяли своїх. Перед дверима показують постанову суду. Шукати збираються речі, які «причетні до підпалу». Перевертають всі речі, забирають все, що до підпалу не має ніякого відношення.

Користуючись моментом виходжу у ванну та перерізаю собі вени. Опери «поржали» та сказали, що я неадекватний. Обшук продовжується далі, а я сиджу стікаю кров’ю. Позабирали всі диски, дискети, плеєр, флешку, прапори, системник і т.д. Повертаємося у відділок годині о 15.00. Знову заводять в кабінет, стою чекаю. Працівникам міліції здалося що я «дуже борзий», а, отже, мене треба покарати, знову отримую удари по ногам. Приблизно о 18.00 ведуть на допит слідчому, одразу кажу що без адвоката не скажу ні слова. Вони вирішили «не порушувати моїх прав», тому привели до мене людину, яку я сказав. Допитали з приводу вилучених у мене речей. Там все нормально. Слідчий запросив на наступний день зробити експертизу почерку. Випускають приблизно о 22 годині. На вулиці чекають батьки та друзі. Поспілкувались, знайшли адвоката, поїхали додому.

Я думаю зараз кожен розуміє, що це пік володарювання цієї системи. Або ми їх, або вони нас. З кожним днем затримують все більше патріотів. Ми переможемо тільки тоді, коли будемо разом. Закликаю всіх, хто здатен мислити, нам треба об’єднатися і разом виступити проти свавілля! Заради справедливості! Заради майбутнього!

РЕЖИМ ПОВИНЕН ВПАСТИ!!!

Ігор Ганненко, активіст Автономного Опору

Tags: автономи, репресії, суми
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 12 comments