Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Анонси на 14-е

1. 14 вересня 2011 р. о 15:00 київська «Свобода» проведе акцію проти впровадження в Україні «ринку землі» - пікетування засідання Комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин, на якому буде розглядатися законопроект про впровадження в Україні «ринку землі».
Пікет відбудеться за адресою: вул. Грушевського, 18/2.

2. 14.09.2011 о 16:30 відбудеться попередній розгляд кримінальної справи по обвинуваченню авторів другої яєчні на Вічному вогні - Лазаренка Олександра, Тицького Богдана та Бабенцова Кирила у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 297 КК України (наруга над могилою).
Судове засідання відбудеться в приміщенні Печерського районного суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 42-А, каб. 11, суддя Білоцерківець О.А.

3. 14 вересня о 19:00 в середу, Комітет визволення політв’язнів проводить збори з приводу політичних репресій. На сьогоднішній день у СІЗО сидять члени "Патріоту України". Підстав для їхнього ув’язнення не було і немає! Ми повинні допомогти нашим побратимам, бо завтра за гратами може бути кожен з нас!
Початок: 19:00.
Адреса: вул. Антоновича, 3Б, офіс партії Конгрес Українських Націоналістів.

Tags: анонси, політв’язні, репресії
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments