Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Флешмоб біля УБОЗ на підтримку "футболкової" фірми (фото)

Сьогодні, як ви, мабуть, знаєте, в Управлінні по боротьбі з організованою злочинністю допитували працівників фірми "ПростоПрінт", розгромленої за друкування на футболках слогану "Спасибі мешканцям Донбасу!" (подробиці тут), і власник фірми Денис Олєйніков просив усіх небайдужих прийти протягом дня до УБОЗ і повісити на його паркан плакатик на підтримку фірми.

Під’їхати туди зранку в мене не вийшло, потім була акція Братства святого Луки, і вже після неї ми з Ганною Лисицею поїхали до УБОЗ. Сфотографувалися на тлі будівлі з гаслом "Відтоді, як немає статті "За антирадянську агітацію і пропаганду", опозиціонерів переслідують за економічними і т.п. статтями", і повісили його на паркан. Ще коли фотографувалися, вийшов міліціонер, уважно прочитав гасло, розпитав, що воно і до чого, і навіть спробував нас переконати, що нібито насправді фірму "ПростоПрінт" трусять за логотип Євро. "А хто ж підсунув їм замовлення на 2 футболки з логотипом Євро, - питаю, - і хто наказав це зробити?". "Ну, знаєте, - каже, - у кожного своя правда".

Все точно, у кожного своя правда. Тобто - свій інтерес. Вони хочуть, щоб ми сиділи - хтось на нарах, а решта тихо, а ми хочемо, щоб вони :)

P.S. Хтось ще сьогодні під час флешмобу робив фото? Якщо є, скидайте мені на o.bilozerska(собака)gmail.com, я додам їх сюди.


Tags: бєспрєдєл, мєнти, репресії, я
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 14 comments