Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Вірним шляхом?

Подивилася сьогодні трохи Януковича на саміті країн СНД.
Скажу чесно: мені сподобалось, як він тримався.
Ішов він собі, така непробивна людина-тумба, а його ловили єхидні російські журналісти, і єхидними голосками скоромовкою питали: "Чи об’єднається Нафтогаз із Газпромом?".

Питали, як про щось для України дуже неприємне, але вже вирішене. Питали з такими інтонаціями, які такі самі поганці після львівського 9 травня притягли у студію нещасних дідів, з яких вже пісок сиплеться, і питали: "Коли вам було страшніше, на війні чи на це 9 травня?". Що ж ви його питаєте, гадьониші, звісно, зараз йому страшніше, бо зараз йому під дев'яносто, а тоді було 20, він нічого не знав, нічого не розумів і нічого не боявся.

Отже, вони питали, а Янукович непробивним тоном відповідав: "Нет". Вони ще щось вякають, а він: "Це питання не розглядається". Вони йому щось про реорганізацію "Нафотогазу", а він їм: "Це внутрішні українські справи". Вони: "А як же міждержавні угоди?" - а він приблизно так: "Це угоди між суб’єктами господарської діяльності". І далі монументально покрокував.

Ну що ж, тепер зовсім трохи лишилося. Розірвати Харківські угоди, звільнити Могильова і Табачника, випустити на волю усіх політв’язнів (з вибаченнями) - і я знову писатиму слово "президент" з великої літери - замість того, щоб дякувати мешканцям Донбасу.

Tags: янукович
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 118 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →