Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Анонси

Прес-конференція на тему: «Репресії на стадіонах: силові структури проти фанатів?». УНІАН, 02.09.2011, 14:30. З чим пов'язані репресії проти фанатів ФК «Динамо»? Кому вигідні провокації? Що очікує українських та європейських фанатів на ЄВРО-2012? Своє бачення ситуації та пропозиції щодо вирішення вказаних проблем оприлюднять представники фан-клубу «Україна» та фанати Ультрас Динамо. (вул. Хрещатик, 4, конференц-зал). Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.


МАРШ ЗДОРОВОЇ МОЛОДІ
Київ.м.Арсенальна 4 вересня 2011 о 17.00


Протягом всіх 20 років т.зв. "незалежності" держава плює на здоров'я молодого покоління українців. В Україні вільно поширюються всі форми фізичної і духовної деградації: наркоманія, алкоголізм, спадкові хвороби, статеві збочення тощо. Навіть народжувати дітей в снинішніх умовах стало великою проблемою, у зв'язку з чим населення скоротилось з 52 до 46 мільйонів осіб, а кількість здорових громадян репродуктивного віку є набагато меншою. Зникнення молоді означатиме зникнення народу взагалі. Ми не збираємось з цим миритись. Нам не байдуже, хто буде жити в Україні надалі. На землі нашого народу предендуть багато народів. Ми хочемо показати, що є українська здорова молодь, якій небайдужа доля народу.

Вимоги до влади:
1) прийняття законопроектів №8181, №7547, №5164
2) кримінальна відповідальність за незаконний продаж алкоголю
3) позбавляння ліцензії у разі продажу (передачі на території магазину) особам, які не досягли 21 року.
4) Підготовка та введення в ОБОВ’ЯЗКОВЕ навчання у навчальних закладах основ собріології
5) Заборонити у школах проводити навчання під патронатом виробників та продавців алкоголю та тютюну.
6) Збільшення фінансування спортмайданчиків
7) націоналізація тютюнових та спиртзаводів.


5 вересня 2011 р. 13:00-13:30, біля Адміністрації Президента (Банкова, 11) Януковичу даруватимуть вінки з кумедними написами, щоб компенсувати йому зіпсоване пенсіонеркою Швидкою майно, через що її посадили на 10 діб. Подробиці тут:
http://maidan.org.ua/2011/08/vinok-dlya-yanukovycha/

Tags: анонси
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 4 comments