?

Log in

No account? Create an account
серпень 2019   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Фронт зима

"З Табачника реформ, як з козла молока" (фото)

Posted on 2011.09.01 at 17:02
Tags: , ,
Сьогодні, оскільки перше вересня, молодь з руху "Відсіч" провела на Банковій акцію проти майже-звільненого-Табачника. Знову, як вже було колись під Міносвіти, пан міністр мав вигляд аж занадто симпатичного бородатого козлика.
Я, на жаль, не змогла там бути, тому розміщую тут реліз і фото, прислані організаторами.
1 вересня в Україні вже традиційно пройшли акції протесту проти Дмитра Табачника

Акція "З Табачника реформ як з козла — молока" відбулась у 8 містах. Активісти в Києві передали звернення Президенту України з вимогою звільнити Табачника.


Перший день нового навчального року Громадянський рух "Відсіч" знову відзначив акціями протесту проти політики Міністерства освіти, науки, молоді і спорту, яку проводить Дмитро Табачник.

Рік тому "Відсіч" вже відкривала навчальний рік у Києві та Львові яскравими перформенсами, які анонсували початок чергового етапу кампанії проти політики Міністерства. Тоді Міністра в обох містах символізував живий козел, який топтався по загальновизнаних освітніх й наукових нормах і принципах, байдуже ставився до написаних відомими вченими підручників, відмовлявся гризти граніт науки, проте охоче споживав капусту. Після цього весь минулий навчальний рік в країні відбувалися численні студентські акції протесту проти "табачного реформаторства".

Цього року символ Міністра залишився незмінним, а сама акція під назвою "З Табачника реформ як з козла — молока" пройшла вже у 8 містах з відповідною родзинкою у кожному. Наприклад, у Києві бородатий "міністр" привіз порожню цистерну з написом “Молоко” під Адміністрацію Президента України. У Львові студенти влаштували відкриття-презентацію виготовленого власноруч пам'ятника цапу й розпочали збір підписів під вимогою його встановлення на весь період, допоки Дмитро Табачник буде міністром. В Донецьку мешканцям міста показали міністерську кухню, куди потрапляє усілякий непотріб, натомість якісному продукту в освітньому котлі місця не знайшлось...

Як пояснили організатори акції, назвою і театралізованими прийомами вони намагались показати, що запроваджена Дмитром Табачником політика не пропонує жодних реформ, натомість веде до деградації української освіти і науки. Вони також зазначили, що з часу перебування Дмитра Табачника на посаді жодних справді реформаторських дій і навіть пропозицій суспільство не дочекалося. Натомість Міністерство за цей час "прославилося" наступом на права студентів й навчальних закладів, намаганнями комерціалізувати освіту, зменшити вимоги до претендентів на вчене звання, суттєвим збільшенням корупції, сумнівними фінансовими оборудками, плагіаторськими "подвигами" його керівників, кричущою некомпетентністю та елементарним невмінням організувати роботу, через що, наприклад, неповна забезпеченість школярів підручниками вже стає нормою. Всі "реформи" звелись до закриття шкіл та викреслювання з історії України цілих сторінок, що в час розвитку інформаційних технологій є повним безглуздям навіть з точки зору тих, хто хотів би повернути часи СРСР, коли партія вирішувала, що слід знати населенню, а що - ні.

Якщо під час "антитабачної кампанії", яка розпочалась відразу після призначення Табачника на посаду Міністра, проти очільника Міністерства виступала в основному лише проукраїнськи налаштована громадськість як проти одіозної особи, то нині вже через суто професійні причини його фігура викликає негативну реакцію у всіх без винятку регіонах України незалежно від ідеологічних уподобань тих, хто там проживає.

Пустопорожні обіцянки, що безперервним потоком ллються з міністерських коридорів у суспільство, вже не можуть приховати очевидне – повну нездатність Дмитра Табачника і його команди зробити будь-що конкретне й корисне. І якщо не зупинити подальше “зтабачення” Міністерства (незалежно від прізвища Міністра), Україна може опинитися на узбіччі світових прогресивних наукових й освітніх процесів.


Comments:


nikolauskass
nikolauskass at 2011-09-01 14:49 (UTC) (Посилання)
цап набагато симпатичніший
kostyantyn1979
kostyantyn1979 at 2011-09-04 09:48 (UTC) (Посилання)
Брате Ніколя, тобі не здається, що могилянери з "Відсічі" мучать бідного симпатичного цапика й ображають його порівнянням із нехорошою людиною? Хіба цап заслужив на це?
nikolauskass
nikolauskass at 2011-09-04 17:25 (UTC) (Посилання)
однозначно не заслужив
kostyantyn1979
kostyantyn1979 at 2011-09-05 06:31 (UTC) (Посилання)
Нема на них Бріджіт Бардо.
Сумно те, що хто така ця "Відсіч", неясно. Я так розумію, що найманці Квита з Могилянки, вишколені на гранти, вибиті Бруховецькою.
Отже, домагаються відставки Табачника, щоб замінити його на якусь лояльну до Могилянки скотину.
pingback_bot
pingback_bot at 2011-09-01 15:11 (UTC) (Посилання)

"З Табачника реформ, як з козла молока" (фото)

User blekswon referenced to your post from "З Табачника реформ, як з козла молока" (фото) saying: [...] Originally posted by at "З Табачника реформ, як з козла молока" (фото) [...]
pingback_bot
pingback_bot at 2011-09-01 15:44 (UTC) (Посилання)

"З Табачника реформ, як з козла молока" (фото)

User nato_tak referenced to your post from "З Табачника реформ, як з козла молока" (фото) saying: [...] Originally posted by at "З Табачника реформ, як з козла молока" (фото) [...]
pingback_bot
pingback_bot at 2011-09-01 17:07 (UTC) (Посилання)

"З Табачника реформ, як з козла молока" (фото)

User ww35 referenced to your post from "З Табачника реформ, як з козла молока" (фото) saying: [...] Оригинал взят у в "З Табачника реформ, як з козла молока" (фото) [...]
kostyantyn1979
kostyantyn1979 at 2011-09-04 09:55 (UTC) (Посилання)
Я зараз проти відставки Табачника. Бо замість нього може прийти лібераст, маріонетка україножерів із Могилянки.
Previous Entry  Next Entry