Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Чорний Комітет" розпустив Міністерство освіти.Напередодні 1 вересня Чорний Комітет "розпустив" Міністерство освіти.

Причиною цього, пояснили "чоркомівці", стали професійна непридатність та корумпованість особового складу установи, що давно вже перетворилась на Міністерство деградації.

"Наші активісти, - повідомляється на сайті організації, - обмотали ланцюгом ворота міністерства та навісили на них замок, поряд розмістили оголошення про розпуск інституції.

Цікавий також факт, що проведенню цієї акції намагався завадити невідомий чиновник міністерства. З криком «ща убью, б...», він кинувся на активістів ЧорКому, і навіть переслідував їх на своїй машині (номер машини на фото). Цю особу ми б охарактеризували як «бидло», яке так ні на що і не спромоглося".

Від себе щодо Табачника. Якщо після того, як він відверто визнав своєю державою Росію, Янукович його не звільнить - це означатиме, що Табачник говорив не тільки про себе.

UPD. Щойно Леся Оробець повідомила у своєму Фейсбуці: "Хороша новина від АП-Табачника таки звільнять. Залишається сподіватися: це не крок в "грі нервів" з Росією, а оголошення прийнятого рішення".

Довипендрювався Табачник, як той Штірліц з анекдоту, за яким парашут тягнувся, а він не розумів, чого на нього усі косо дивляться :)
Вочевидь, Янукович хоче довести, що він не є підданим тієї ж держави, що й Табачник :)
Будемо сподіватися, що інформація підтвердиться.
Наступний Могильов.

Tags: табачник, чорний комітет
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 12 comments

Recent Posts from This Journal