Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Новини з фронтів. Триває розправа над "Патріотом України"

Вчора пізно ввечері в офісі харківського осередку організації "Патріот України" (вул.Римарська, 18) було вдруге проведено обшук, під час якого, просто при понятих, не соромлячись, працівники міліції підкинули пакет із 16-ма бойовими набоями (підкреслюю: це вже другий обшук у цьому приміщенні. Під час першого, що відбувся кілька днів тому, нічого знайдено не було!).
Вночі у подвір’ї біля офісу працівники прокуратури з відділу особливо важливих справ разом із працівниками СБУ голосно сміялися: "Вчора яйця – сьогодні набої" (виходить, що підкидання набоїв - помста за акцію біля СБУ). З офісу вилучили комп’ютер, ряд інших речей та підкинуті набої. Про це повідомляється на сайті Соціал-Національної асамблеї.

Також у Харкові було порушено кримінальну справу проти лідера Соціал-Національної асамблеї і організації "Патріот України" Андрія Білецького. Привід – акція харківського осередку проти свавілля СБУ із вимогою звільнити з-під варти васильківських і київських активістів, проти яких сфабрикували справу за статтею "тероризм". Під час цієї акції було застосовано димові шашки.

Tags: бєспрєдєл, патріот україни, репресії, сбу
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 11 comments