Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

В Харкові будівлю СБУ закидано димовими шашками та яйцями

26 серпня у Харкові відбувся пікет обласного управління СБУ, метою якого було попередження опонентів про те, що у разі невиконання вимог пікетувальників (серед яких – звільнення незаконно затриманих активістів «Патріоту України» та покарання винних у фальсифікації порушеної проти них кримінальної справи), їм доведеться перейти до більш радикальних заходів, аж до акцій громадської непокори включно.
Про це повідомляє сайт Соціал-Національної Асамблеї.

О 16 годині близько сотні молодих людей вирушили до будівлі СБУ. Дорогою, вигукуючи гасла, вони запалили димові шашки просто на проїжджій частині центральної вулиці міста, через що на дорозі стався затор. Далі «димляча колона» рушила безпосередньо до місця пікету. Перед будівлею Служби безпеки України були зачитані вимоги «патріотівців».

Далі... >>>

Репресії проти активістів ПУ тим часом тривають. СБУ продовжує обшуки. Зокрема, обшукують їхні транспортні засоби. На даний момент ведеться обшук авто Ігора Мосійчука.
Оновлено: (14:23): працівники СБУ знову намагаються зробити обшук у квартирі Ігора Мосійчука. У квартирі мала дитина та бабуся зловмисників-СБУ не пускають. "Вочевидь, - пишуть його побратими, - підкинутих доказів недостатньо і вони вирішили підкинути ще!"

Вже четверту добу утримуються під вартою Олексій Чернега та Віталій Зателепа. Згідно законів та Конституції, їх не мають права утримувати понад 72 години (3 доби).

Також після звільнення на підписку про невиїзд юридичного працівника апарату міськради Василькова Олександра Крикунова він показав побої, які нанесли працівники СБУ. Але відразу після цього до нього підійшов слідчий, сказав, що потрібно підписати ще деякі документи, і після цього він знову був затриманий.

Tags: патріот україни, політв’язні, репресії, сбу, харків
Subscribe

 • МАК450

  А мені прибули МАК450! МАК - це метафорично-асоціативні карти, а 450 - це 4.5.0 :) Це такі штуки, розроблені психологами на основі чисельних…

 • Мій цьогорічний день захисників і захисниць

  Ось такі квіти мені подарували на свято. Деякі з ефірів і записів, які в мене були (залишу тут для пам'яті): Дуже хороший сюжет про мене на…

 • "Країна жіночого роду". Рецензія на книгу

  Дочитала щойно дуже круту книгу - "Країна жіночого роду", упорядником якої є Вахтанг Кіпіані. У ній зібрані 26 розповідей про жінок, дотичних до…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments