Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Будівельне" побоїще на Троєщині (фото, відео)

Через проблеми з компом лише зараз змогла змонтувати і викласти прислане мені минулої ночі відео із вчорашнього побоїща на Троєщині.
Там, на Маяковського, 48, знову незаконна забудова. "Київміськбуд" обніс зелений газон парканом і запустив екскаватори. За парканом, звісно ж, бійці з охоронної фірми. У забудовника, як пояснив присутній на мітингу чиновник з райдержадміністрації, є діючий договір про оренду земельної ділянки, а от термін дозволу на будівельні роботи вже скінчився. Тепер "хороша і правильна" міська влада, яка на боці мешканців, скасує через суд договір про оренду, виданий ще Черновецьким, і все буде гаразд, тому не треба хвилюватись і провокувати.

Люди, звісно ж, йому не повірили. Хлопці і чоловіки налягли на паркан і повалили його - якщо не помиляюся, це вже четвертий повалений паркан на цьому місці. Охоронці поливали їх вогнегасниками і сльозогінним газом, у хід пішли арматури і каміння. Судячи з усього, молоді хлопці з групи підтримки мешканців у боргу теж не залишилися.

Є принаймні двоє постраждалих. Одній жінці каменем розбило голову, ще один побитий довго не міг піднятися.
Міліція, якої було мало, у побоїще не втручалася. Згодом міліціонерів стало більше, вони очепили місце сутички. До пізньої ночі тривав мітинг. Решта - на фото і відео (автори - Дмитро Прихно та Ірина Сущенко).
Tags: будівельний конфлікт
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 28 comments