Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Суд над Луценком (фото)

Потрапила нарешті на суд над Юрієм Луценком (до цього була тільки зовні, серед групи підтримки).
Вийшла, вчергове пригнічена бєспрєдєлом. Це у нашій пострадянській державі, де правова система не діє і ще довго діяти не буде, де головне не що написано, а хто як "добазарився", а коли починає діяти суд, він діє лише в інтересах влади - у нашій країні людину судять за перевищення повноважень, та й те суто формально, бо нічого не доведено, а насправді - за те, що систематично стібався з Януковича і обзивав його зеком. І хто судить - бандюки...

Не скажу, що я в курсі всіх обставин справи Луценка. Але сьогодні я прозріла. Луценко, досі худющий, хоча й не такий, як після закінчення голодування, тримався мужньо, жартував. Активно захищав себе - буквально замість адвокатів. З його слів я зрозуміла (а він казав не з голови, а дослівно цитував обвинувальний висновок), що обвинувачення базується на тому, що досудове слідство нібито встановило факт усної вказівки Луценка у грудні 2007 р. якимсь НЕНАЗВАНИМ підлеглим призначити певну людину на певну посаду, що є перевищенням повноважень.
Тобто - просто вказівка посадити. Такі хами, що навіть не подбали про правдоподібні докази.

Луценко питав з клітки прокурорів: чим доведено, на чому базується твердження, що така вказівка мала місце - на свідченнях людей, які навіть не названі? Прокурори вперто мовчали, і Луценко називав їх за це "шановні партизани". Закінчилося це тим, що він попросив відводу усіх трьох прокурорів у зв’язку з їхньою професійною некомпетентністю. Суд, ясна річ, відмовив. Наступне засідання - 11 серпня. Луценко вже більше 7 місяців у СІЗО.

Ще пара "папараційних" знімків Луценка (бачили б ви, як вони стежили, негідники, щоб у суді не знімали), і фото того, що відбувалося в цей час під судом і навколо нього:
Оскільки у цьому ж Печерському суді у цей же час судили Юлю - 26 штативів для камер! Одночасно стільки я навряд чи коли бачила
Зморені за день журналісти, полишивши на спеці штативи, ховалися у затінку


Нардеп Юрій Гримчак


Коментарі для преси про справу Луценка


Не дуже доречні гасла про дружбу з міліцією


Tags: луценко, суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 31 comments