Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Мітинг на захист Тимошенко (фото, відео)

Суд над Тимошенко ще триває, а я забігла додому скинути в Інет фото і відео.
Весь Хрещатик заставлений автобусами з міліцією (кажуть, їх сьогодні 5 тисяч), є також кілька автозаків. Принаймні, поки я там була, все проходило мирно. Половина людей оточили той бік Хрещатику, де суд, решта - з протилежного боку. Всього людей - кілька тисяч, мабуть. На жаль, вони, крім основного "кістяка" прихильників Юлі, що ходять на всі акції в її підтримку, не дуже активні і навіть скандують якось мляво. Деякі, навпаки, надзвичайно активні - очі аж світяться.

Озвучка дуже потужна, мітинг, що проходить майже біля Бесарабки, чути з Софійського майдану. Ведучий - Турчинов, за темпераментом сьогодні перевершив самого себе. Коли розповідав, як проти Юлі вигадували то одне, то інше, караючи її за те, що робила добро людям - у деяких жінок зблиснули сльози. Мені навіть шкода стало, що Юля вже була при владі і не є кришталево чистою і незаплямованою постаттю, за яку хочеться у вогонь і воду. Але що поробиш - про репресії проти кришталево чесних, як і про них самих, у нас просто б не довідався ніхто. Такі правила гри.

І все одно дуже прикро, що більшість наших співгромадян ніяк не пов’язують Юлину долю із власною і залишаються байдужими. Бютівці звинувачують у цьому "зрадника" Ющенка, через якого люди зневірились. Сказала б я їм, але не час зараз. Бо таки треба рятувати Юлю.

Прекрасну темпераментну промову сказав Андрій Павловський, записала її на відео і зробила нарізку. Я від нього навіть не чекала такої, він мені завжди здавався більш спокійним :)

Сподобалась розповідь Яворівського, як він десь на східній Україні інкогніто розмовляв з жіночками на базарі. Вони щосили лаяли владу, тоді він запропонував "дати їм ще 2-3 роки - і вони все зроблять, що обіцяли". Каже, ледве утік з того базару :)

Час від часу Турчинов інформував, що відбувається у залі засідань. Тимошенко знову відмовилась вставати перед судом. Захисники подали клопотання про зміну для неї запобіжного заходу на не пов’язаний з триманням під вартою. Коли суддя спитав, чи вона теж просить суд про це, Юля відповіла, що цей суд вона ніколи ні про що просити не буде, бо зневажає його і не визнає, приблизно так.

Оголосили, що 9 парламентських опозиційних партій утворили "Комітет спротиву диктатурі в Україні". Це Європейська партія, Партія захисників Вітчизни, "Народна Самооборона", "Батьківщина", "Реформи і Порядок", "Громадянська позиція", "Наша Україна", Народний Рух України і "Фронт змін".

Противники Юлі, як і вчора, стояли ближче до Бесарабки і час від часу скандували "Юлю на нари!", але їх майже не було чути. Я не встигла до них сходити, але кажуть, там переважно найнята молодь, схожа на ПТУшників.

І ще одне. Хтось мені писав, що Юля зробила все від неї залежне, щоб її посадили. Це не так. Юля зробила все від неї залежне, щоб максимально ефектно виглядати в очах прихильників. А що за це її могли посадити – таке твердження було б справедливим, якби йшлося про дрібного кримінальника: розізлив суддю нахабною поведінкою – і той його посадив. У випадку ж із Тимошенко все вирішується на зовсім іншому рівні, і від того, чи ображає вона суддю і як цей суддя до неї ставиться, абсолютно нічого не залежить, бо не він вирішує.http://www.youtube.com/watch?v=fV8gVZ2tm6I

Tags: суд, тимошенко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 79 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →