Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Акції за і проти Тимошенко - на Хрещатику і біля СІЗО (фото)

Були проблеми з Інетом, тому лише зараз викладаю свої і Віктора Крука вчорашні фото з акцій за і проти Юлії Тимошенко (на Хрещатику і біля СІЗО). Писати багато немає часу, але якщо коротко - у наметах "за Юлю" живі люди, багатьох з яких я знаю особисто (тобто, вони навіть не з БЮТ - я ж з бютівцями перетинаюся мало). Нормальні люди, які так само, як і я, розуміють, що захищають не стільки конкретну Юлю, скільки самих себе і всіх нас, протестують проти бєспрєдєлу хамовлади.

Збирають підписи за звільнення Юлі і за припинення повноважень Президента і парламенту. Пишуть листи власне до Юлі. Роздають наліпки. Нардепи чергують у наметах постійно. Вперше бачу на наметах так багато ікон - мабуть, справи справді дуже серйозні :(
Ментів сила-силенна, перегородили все металевими парканами, але всі їхні машини, автобуси і більшість живої сили - там, де прихильники, а не противники Юлі.
Весь Хрещатик заліплений агітками у пітримку Кірєєва і хамовлади.

І не треба мені казати, що "в нормальних країнах за таку поведінку, як у Тимошенко, вона б давно сиділа". У нормальних країнах, друзі, бандити сидять у тюрмах, а не судять людей.

Якщо "захисники Юлі" переважно пишуть гасла самі, не завжди вдало змагаючись у дотепності, то на мітингу проти Тимошенко, схоже, і людей майже немає - самі однотипні чорні гасла і прапори. А взагалі, основні події будуть сьогодні, тому припиняю писати, ставлю фото і біжу.

Взагалі, як вам це подобається - на 10:00 на Хрещатику суд над Тимошенко, а на 9:30 на Гайцана - суд над Ганною (Лисицею) Сіньковою. Суддя той самий - Кіреєв, і можна лише здогадуватись, котрий із судів відкладуть/перенесуть. За логікою, мали б Лисицин. Але ж можуть навмисно, посилаючись на те, що суддя зайнятий на іншому засіданні, пару годин поморити Юлю в автозаці і людей під судом... Побачимо. Я збираюся спершу до Лисиці.

UPD: Суд над Лисицею сьогодні, як і слід було чекати, не відбудеться. Йду на суд над Тимошенко.


Tags: суд, тимошенко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 30 comments