Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Від сьогодні ми знаємо, хто наш майбутній Президент

Його (певніше, її) звати Юлія Тимошенко. Я це знаю, і ви це знаєте, і ті, кого вона вже зовсім не влаштовує, - теж це відтепер знають. Мене теж вона не в усьому влаштовує. Але що поробиш? Я голосувала за неї у другому турі і закликала до цього вас. Але деякі з вас "між сортами лайна не обирали". Ну що ж, тепер обирати деякий час не доведеться. Їжте.

Порахуємо - нашвидкуруч, приблизно: три місяці у СІЗО Сінькової, 7 з гаком Костакова, ще по кілька - тризубівців, що попиляли Сталіна, ще кілька - тих, які на Майдані плитку пошкодили, ще свободівці у СІЗО сиділи... Я вже збилася.

Багато хто з вас не може пробачити Луценкові побоїща на Покрову-2008, коли на розі Володимирської, біля СБУ, "беркути" били "патріотівців". Це дійсно було жахливо. Але згадайте, з чого усе почалося (частина правих спробували прорвати беркутівське очеплення) і, головне, чим закінчилося (кримінальними справами проти кількох хлопців; справи врешті-решт закрили, а хлопці пробули під вартою лише по кілька діб). Поправте мене, якщо я помиляюся. З висоти досвіду 2011-го - як вам? Може, все-таки краще обирати між мишачим і слонячим? Може, хай би краще не сидів Луценко? Або хоча б сидів після Могильова?

Тепер настала черга Юлі. Сьогодні суддя Родіон Киреєв підписав постанову про взяття Тимошенко під варту, тобто про обрання її президентом України на найближчих виборах.

Я розумію: "януковичі" подбають про те, щоб у неї була судимість, хай навіть умовна, яка забороняє балотуватися.
Ну, і що? Самому Януковичу дві судимості не завадили, а Майдан взагалі мислить і діє в іншій площині. Майдани не люблять тих, що зажралися, Майдани люблять ображених і скривджених владою, і даремно Юлія Володимирівна попросила міліцію не вдягати їй наручники. Розкішний був би кадр і плакат для майбутньої революції: "Я вдруге не зламалася. А ти?".

Я розумію: більшості народу начхати на тих, хто сидить у тюрмі. Люди думають, що їх це не торкнеться, бо вони не висовуються. Насправді торкнеться, мої любі. Якщо закрили Юлю - будь-якої миті можуть закрити кожного з нас (хто висовується), а з рештою потім зроблять усе, що захочуть.

Проте - людям навіть дуже не начхати на різке падіння їхнього особистого життєвого рівня. Саме це і вижене їх на Майдани. Не здивуюся, якщо вони не будуть такими мирними, як попередні. Велетенський протестний громадський вибух вже давно є неминучим - але якщо рік тому під час антиподаткового Майдану підприємці крутили від Юлі і її нардепів носами - відтепер цей рух є кому очолити.

На фото: Так виглядала Юлія Тимошенко, коли її арештовували за часів Кучми.

Tags: бєспрєдєл, репресії, суд, тимошенко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 267 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →