Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Ув’язнено націоналіста, який під час бійки, захищаючись, убив людину

Попросили мене проінформувати людей про таку ситуацію.

У ніч з 30 на 31 липня в одній із сільських кав’ярень поблизу міста Генічеська відпочивала компанія, яка складалася із трьох неповнолітніх (дівчина 17 років, хлопці 16 і 12 років) і одного повнолітнього - члена організації "Патріот України" Олексія Паршакова, який також був у компанії єдиним місцевим.
Як повідомляється на сайті "Соціал-Національної Асамблеї", дівчина танцювала, і до неї прив’язався якийсь хлопець, як виявилося згодом - татарин. До них підійшов 16-річний хлопець, словесний конфлікт переріс у бійку, в результаті троє хлопців були побиті переважаючими силами татар, і Олексій Паршаков, обороняючись, убив одного з них ножем і зараз сидить в ІТТ.

Скажу чесно: у мене немає жодної симпатії до дітей і підлітків, які ночами розважаються у різноманітних забігайлівках. Практично всі конфлікти, що виникають у таких місцях, обумовлені кількістю випитого і загальним бидлізмом більшості відвідувачів, незалежно від етнічного і соціального походження.

Але що поробиш - те, що сталося, вже сталося. Компанія вже пішла проводити час у тій кав’ярні і посварилася там з татарами. І якщо все, написане на сайті, правда, Олексій Паршаков дійсно захищався і захищав підлітків, і йому треба по можливості допомогти.
Але, повторюся, якби це сталося не в сільській забігайлівці вночі, а десь у більш пристойному місці (хоча б на вулиці) - я співчувала б герою цієї публікації значно більше.

Tags: правозахист
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 50 comments