Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Націоналісти презентували фотовиставку «Сім смертних гріхів московських попів» (ФОТО)

27.07.2011, під час молебню на чолі з московським патріархом Кирилом, що проходив на Володимирській гірці, київська "Свобода" та Братство св.Андрія Первозванного провели біля Українського дому пікет проти російського імперіалізму.

Усі підходи до Володимирської гірки зранку були перекриті, у дворах стояли автобуси з міліцієюЦю акцію було заплановано провести на розі вулиць Костьольної і Трьохсвятительської, поближче до Кирила, але суд за позовом КМДА заборонив.

Духовенство УПЦ МП і жіночки з якогось сестринства потроху підходили знизу, з Європейської площі, де стояв пікет націоналістів. Втім, все відбувалося мирноУсі підходи до Володимирської гірки зранку були перекриті, у дворах стояли автобуси з міліцією.

Духовенство УПЦ МП і жіночки з якогось сестринства потроху підходили знизу, з Європейської площі, де стояв пікет націоналістів. Втім, все відбувалося мирно.

Крім плакатів типу "Кіріл – патріарх за сталінсько-гебістським каноном!" і "Обережно! В Україну преться піп-колонізатор!", частиною акції протесту стали міні-стенди, які наочно зображували «Сім смертних гріхів московських попів»: обжерливість, гнів, жадібність, заздрість, хтивість, лінощі і гординю.

Далі >>>
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 3 comments