Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Ландіка - до відповідальності! (фото)

Громадськість, організована партнерством "Новий громадянин", провела акцію "ПрОтягнення до відповідальності", вимагаючи правосуддя у справі Романа Ландіка.

Під час акції опудало «мажора» протягнули від офісу Партії регіонів до МВС України та залишили його на сходах приміщення як символ суспільного вердикту над усіма порушниками закону, незалежно від їх походження, статусу чи рівня достатку, сказано у повідомленні прес-служби "НГ".

Акція громадськості організована з метою застерегти владу, що постання правопорушника перед судом не повинно стати лише поодиноким красивим театральним жестом Партії регіонів та керівництва держави. І якщо влада справді хоче боротися за дотримання закону, то повинна створити систему, яка б працювала автоматично і карала б всіх порушників закону, навіть тих, які самі обіймають високі посади, або чиї батьки перебувають близько до владної годівниці. Без цього можливе покарання Романа Ландіка перетвориться на фарс, покликаний прикрити всю хибність існуючої правоохоронної системи.

Також громадськість передала звернення до Партії регіонів з вимогами - вигнати з лав партії, позбавити мандата та публічно осудити Романа Ландіка та його батька, які більше не достойні представляти інтереси народу.

«Ми будемо покладатися на власні сили, поки влада не доведе, що закон – один для всіх. Тому закликаємо усіх громадян обмінюватись контактами для взаємного захисту на випадок свавілля «мажорів», - заявив учасник акції Віктор Андрусів.

Напередодні 11 липня кілька десятків громадських організацій звернулися із офіційним зверненням до Президента України Віктора Януковича, генерального прокурора Віктора Пшонки, народних депутатів України та керівництва Партії регіонів з вимогою забезпечити об’єктивне розслідування подій, які відбулися у ресторані «Баккара» у місті Луганську 4 липня, та покарати винних.

У своїй заяві громадськість також нагадала, що в Україні відомо чимало інших випадків, коли близькі до влади люди скоювали дії, які можна кваліфікувати як злочин.

Найрезонантніші випадки безкарності «мажорів» зібрано та розміщено у відеоролику http://www.youtube.com/watch?v=nlPMmzIkclg, створеному у рамках партнерства Новий Громадянин.

Громадські організації закликали правоохоронні органи покласти край свавіллю «мажорів» у країні. Зі свого боку вони готові надати необхідний захист та допомогу потерпілим від «мажорського» свавілля, а також викликати публічний розголос усіх випадків приниження гідності чи порушення прав українських громадян на підставі родинних зв’язків з владою.

Tags: бєспрєдєл, правозахист, прокуратура
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 20 comments