Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

УРА! Відпустили політв’язня Сергія Костакова!Сьогодні, 11 липня, приблизно о 16:00, політв’язня Сергія Костакова, безпідставно звинуваченого у пошкодженні машини під час підприємницького Майдану, звільнили з-під варти на підписку про невиїзд - за клопотанням омбудсмена Ніни Карпачової, нардепів Андрія Павловського, Андрія Парубія і Ксенії Ляпіної, а також Наталія Королевська принесла звернення з проханням відпустити Костакова, підписане ще більш ніж 20 нардепами.

Чесно скажу: я здогадалась, що сьогодні його відпустять. Але не писала, щоб не наврочити. Чому? Бо відпустили Ганну Сінькову, відпустили хлопців, які посмажили яєчню, щоб її підтримати. Тож мали відпустити і Костакова. Бо Янукович з Путіним не домовились по газу.

Якщо Путін зовсім охаміє і далі знущатиметься з Януковича, вимагаючи від нього, наприклад, щоб особисто він, Путін, призначав не лише міністра внутрішніх справ України та міністра освіти, а й решту міністрів теж - тоді Янукович може і Луценка випустити.

P.S. Шкода, до деяких обласних центрів, де теж тривають суди, звістка про те, що Янукович з Путіним не домовились, ще, мабуть, не дійшла...

Tags: політв’язні, суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 24 comments