Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Бандерштат | фестиваль українського духу!

Originally posted by guzj at Бандерштат | фестиваль українського духу!
112.99 КБ

http://bandershtat.org.ua

p.s. Дуже прошу розмістити у своїх журналах!Від себе: Не виключено, що й я туди поїду, як минулого року - розкажу щось цікавеньке :)

UPD: Цього року на Бандерштат запросили Юлію Тимошенко.

Про це стало відомо під час сьогоднішньої прес-конференції депутата Волинської обласної ради Ігоря Гузя та співорганізатора фестивалю Сергія Мартинюка. Як було анонсовано, на громадську ініціативу, яка пройде на Волині 13-14 серпня на території поблизу мікрорайону Вишків у Луцьку, крім Юлії Тимошенко очікують приїзду В’ячеслава Кириленка, Олеся Донія, Тараса Стецьківа, Олега Рибачука, Юрія Шухевича, Степана Бандери, Василя Шкляра, Марії Матіос, Оксани Забужко, Юрія Макарова, братів Капранових, Вахтанга Кіпіані, Олени Білозерської, сестер Тельнюк, Андрія Середи, Руслана Забілого та Володимира В’ятровича.

«Більшість з цих людей приїдуть. Ми з ними ведемо розмову», – зазначив Гузь. З приводу можливого приїзду на Волинь Тимошенко, то Гузь сказав наступне: «Це наша особиста позиція. Для мене, як для голови оргкомітету, в Україні відбувається судилище одного з лідерів опозиції. Нехай вона просить суд, і якби вона мала можливість приїхати на фестиваль – це було би дуже цікаво. Я сподіваюся, що Юлія Володимирівна відповість позитивно на наше запрошення».
(звідси)
Tags: анонси, концерти
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 65 comments

Recent Posts from This Journal