Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Звільнення Бабенцова і Тицького (фото, відео)Всі новини, друзі, ви вже знаєте з попереднього поста: після трьох діб утримання в ІТТ і сьогоднішнього допиту у прокуратурі Печерського району Богдана Тицького і Кирила Бабенцова, звинувачених у смаженні яєчні на Вічному вогні 21 червня, відпустили на підписку. Третього хлопця, Сашка Лазаренка, відпустили ще у день затримання.

Усім трьом інкримінують ту ж саму статтю, що й Ганні Сіньковій, - "Наруга над могилою". Хлопці визнали, що зімітували процес смаження яєчні на Вічному вогні, щоб підтримати Ганну Сінькову (Тицький і Лазаренко, а Бабенцов безпосередньо в акції участі не брав, тобто не тримав над вогнем сковорідку з яєчнею). Наругу над могилою вони заперечують.

Богдан Тицький підтвердив, що міліціонери його били - спочатку під час затримання, а потім у Печерському РОВД, поваливши на підлогу, били ногами.

Незважаючи на це, обоє хлопців виглядали добре і мали щасливий вигляд - адже вони чули безперервне скандування з вулиці на їхню підтримку. Зокрема, з десятої ранку РОВД пікетували свободівці. Андрій Мохник сказав, що смаження яєчні на Вічному вогні, під яким проходять газові труби, є наругою над могилою "русскава міра".

І ось нарешті хлопців випустили. Обійми, поцілунки, крики "Слава!". В очікуванні їхнього звільнення двоє хлопців видерлися на дах будинку, що через дорогу від міліції, звісили звідти банер "Свободу патріотам!", і почали скандувати "Слава Україні!" і т.д. Це неймовірно, але з величезної відстані, через шумну вулицю, їх було чутно! Всі, хто стояв біля РОВД, дружно підтримували.
Решту побачите на фото і відео.


Біля прокуратури Печерського району. Виводять Богдана Тицького


Там само. Група підтримки


А це фото колись піде на рекламний проспект: "Адвокат Сидір Кізін: витягне будь-кого".


Дмитро Корчинський біля Печерського РОВД


Свободівський банер


Розтяжка на будинку
Кримінал: дівчина під міліцією чистить ЯЙЦЕ!!!


Мама в очікуванні сина


УРА! Вийшов Кирило Бабенцов. Позаду - адвокат Олег БондарчукКирило розповідає...


А ось і Богдан Тицький!


Автори двох "вічних яєчень": звільнені хлопці і Ганна Лисиця :)
http://www.youtube.com/watch?v=UrKMfkRaR58

Tags: політв’язні
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 58 comments