Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Чергові правозахисні новини

1. Влада почала переслідування родини політв’язня Сергія Костакова, якого звинувачують у пошкодженні машини під час підприємницького Майдану і з 1 грудня минулого року тримають у СІЗО. Костаков звернувся до всіх небайдужих з проханням розповсюдити його звернення:

«Люди, помогите! Против моей семьи начались незаконные действия. 25 июня мою жену и дочку вывели из машины жены, и увезли автомобиль на штрафплощадку, якобы по решению Подольского райсуда Киева. Решение предъявлять отказались. На суд никто не приглашал. Кроме того выяснилось, что в Подольском районе возбуждено уголовное дело по обвинению моего отца в подделке документов.

Я отказался сотрудничать с ними. Думаю, это их мне ответ. Мне очень тяжело осознавать, находясь здесь, что мою семью рвут и шантажируют. Прошу всех, кто может помочь, помогите! Прошу не для себя. Распространите информацию о происходящем как можно шире, иначе они и до моих родных доберутся».


2. Продовжуються поневіряння тяжкого хворого колишнього ректора Криворізького технічного університету, 69-річного Анатолія Темченка. Його арештували, звинувативши в отриманні хабаря. І справа тут, на мій погляд, не в тому, брав він цього хабаря чи ні, а в тому, що це тяжко хвора людина, якій створили в ув’язненні умови, несумісні з життям. "Ще 26 червня Темченка повезли спецвагоном до Київського СІЗО. Що з ним на сьогоднішній день, нікому з рідних або адвокатів не відомо", - пише мені правозахисник Андрій Діденко.

Усі подробиці тут:
http://www.khpg.org/index.php?id=1309366106

Tags: бєспрєдєл, політв’язні, репресії
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 8 comments