Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Дві акції біля російського посольства (фото)

Сьогодні, у 70-у річницю нападу Німеччини на Радянський Союз, дві політсили - Конгрес Українських Націоналістів та громадські організації ВГО "Порядок і достаток" і КУПР провели біля російського посольства дві різні акції, що співпали у часі.

КУНівці прийшли з плакатами, основний месідж яких був, що Гітлер і Сталін - брати-близнюки. (Навіть було одне таке гасло, причому німецькою мовою).

«Російська Федерація, яка є прямою спадкоємницею Радянського Союзу, сьогодні вперто замовчує факти активної співпраці СРСР і Третього Рейху. Проте саме ця співпраця сприяла нарощуванню військової міці гітлерівської Німеччини перед ІІ світовою війною», – сказав голова Секретаріату ГП КУН Володимир Манько.

Наостанок нардеп І скликання, голова Всеукраїнського Братства св. Андрія Первозванного Олександр Гудима, який, до речі, перебуває зараз під судом через свою активну боротьбу із забудовниками, подарував представнику російського посольства ксерокопію довідника Вадима Махна "Полный перечень объединений и соединений 3-го Рейха из граждан СССР и эмигрантов, а также из жителей Прибалтики, Западной Белоруссии и Украины" - як дуже прозорий натяк на те, що росіяни масово співпрацювали з гітлерівцями. ("На бік Вермахту перейшло понад 2 мільйони росіян - у складі гітлерівських військ нараховувалося 29 російських дивізій - 18 армійських, 8 ‑ СС та 3 розвідувально-диверсійні"). Росію закликали публічно визнати усі ці факти, засудити їх і припинити маніпулювати історією.

Заступник Голови Конгресу, капітан першого рангу Євген Лупаков заявив, що юридично Україна досі перебуває у стані війни з Росією - з часів окупації УНР. Він закликав російське керівництво вибачитися за цю окупацію і за окупацію Західної України у 1939 р.

Такою була акція КУН. А КУПРівці тим часом спалили перед російським посольством довжелезну, на кілька метрів, георгіївську стрічку, портрети Сталіна і Гітлера і кілька російських прапорців.(Фото без мого лого - УНІАН та прес-служба КУН)


http://www.youtube.com/watch?v=RSgNyPZA77o

Tags: друга світова, кун, купр, посольство рф
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 21 comments