Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Намордник-2

Нешановні гавкучі цуцики і всі інші проплачені тролі!

Ситуація, що склалася, знову мене дістала.
Ви знову почали зловживати моїм багаторічним прагненням до повної відкритості блогу.
Через вас нормальні люди сюди не дописують, бо мало кому хочеться у відповідь на свій коментар отримати на Е-мейл мегатонни бруду.
Досить.
Більше вас у цьому журналі не буде.

Раніше я намагалася терти тролячі коментарі, але побачила, що не встигаю, і блог невпинно засмічується.
Тому зроблю згідно вже випробуваного принципу: всі коментарі від анонімів і зареєстрованих юзерів, яких я не зафрендила, будуть проходити премодерацію, отже, з’являтимуться із затримкою. Коментарі від тролів і решти проплачених собачок відкриватися не будуть взагалі.

Жодних "свободофобів" з їхніми однотипними анонімними коментарями про "сволоту", жодних щоденних посилань на ЮТуб про те, як щось там колись на зоні робили з Януковичем, жодних любителів висміювати кожного коментатора, чіпляючись до кожного написаного ним слова. Лише нормальні дискусії прихильників і опонентів.

У зв’язку з цим прохання до нормальних анонімних коментаторів зареєструватися, щоб я вас зафрендила і ваші коментарі з’являлися тут без затримки. Бо я ж не постійно сиджу за комп’ютером, і буває, що відкриваю приховані коментарі через кілька годин.
Також прохання до тих нормальних зареєстрованих користувачів, які дописують сюди, але не є моїми взаємними френдами - відпишіться під цим постом, я вас зафренджу, і моє "приємне нововведення" вас не стосуватиметься.
Tags: жж
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 93 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →