Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Суд над Ганною Сіньковою (фото)Я зараз на суді над Ганною Сіньковою (Лисицею), яка посмажила яєчню на Вічному вогні.

Це попередній розгляд по справі. Її на поруки хочуть взяти кілька нардепів (Тарас Чорновіл особисто присутній), депутати облрад від ВО "Свобода", кілька громадських організацій.

Журналістів з камерами спершу не пустили, але ми практично прорвалися, тоді оголосили про заборону знімати. Але ми все одно почали знімати, тоді суддя Кіреєв оголосив перерву і повернувся, лише коли журналісти забрали всі камери. Що значить, коли нашого брата збирається багато :)

Лисиця неймовірно вродлива, сяюча, тримається так, що дай Боже кожному. Чітко і впевнено дає інтерв'ю, каже, що ні про що не шкодує, що все страшне вже позаду, адже слідство закінчене, попереду лише суди. При цьому розповідає про просто нелюдські умови утримання - в камері зараз 10 чоловік, повна відсутність ліків і т.д.

Під судом пікет свободівців, скандують дуже голосно "Свободу Ганні Сіньковій!" просто під вікнами. Чекаємо, що вирішить суддя щодо зміни запобіжного заходу. Він оголосив перерву до 16:00.


Нардеп Тарас Чорновіл, адвокат Олег Бондарчук, лідер "Братства" Дмитро КорчинськийГанна Сінькова і Тарас Чорновіл


Бабуся Ганни Людмила Прокопівна дає інтерв"ю


Адвокати Олег Бондарчук і Сидір Кізін. Праворуч командир "Грифона", який намагався не пускати журналістів


Ганну Сінькову виводять у наручниках

Напис "Свободу!" на кабіні автозаку


Ми чекали, що Ганну виведуть з цього виходу, у дворі, і всі чекали там. Але до центрального входу миттєво підкотив мікроавтобус з "грифонами", очепили вхід, миттєво вивели Лисицю, у наручниках, зігнуту головою донизу, запхали до мікроавтобуса і увезли.Ганнина мама ввічливо розказує міліціонерам, хто вони такіUPD. Суддя Кіреєв вирішив не віддавати Ганну Сінькову на поруки - нібито через тяжкість інкримінованої статті. Наступне засідання 30 червня об 11:00. Покидьки.

Суддя виходив під багатоголосе "Ганьба!", була маленька штовханина, в коридорі трохи покидали лавочки.

А ще було цікаво, коли до залу входив прокурор, а за вікном тим часом скандували "Прокурор м...к". "Це про тебе", - підказав хтось у залі.
Tags: політв’язні, суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 151 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →