Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Часи політичних доносів вертаються? (Моя колонка на "Українському Тижні")

Часи політичних доносів вертаються?
Нардеп-комуніст написав на політичного опонента донос у міліцію


...22 квітня, у день народження Леніна, на присвяченому йому випуску передачі «Велика політика», крім інших, зустрілися нардеп-комуніст Євген Царьков і кандидат філософських наук, вузівський викладач, прес-секретар ВО «Тризуб» Олеся Применко. Ведучий Євген Кисельов представив Олесю як прес-секретаря організації, що має відношення до резонансного руйнування пам’ятника Сталіну. «Не тільки Сталіну, Леніну теж», - додала Применко, адже один з членів організації «Тризуб» допоміг Миколі Коханівському у руйнуванні бесарабського Ілліча.


Олеся Применко на тому самому ефірі "Великої політики"

Так ось, нещодавно Олесю Применко викликали до міліції. Під час розмови з’ясувалося, що Царьков надіслав депутатський запит голові МВС Могильову. Цей документ не можна не процитувати:

"№866-ВР-03 від 17.05.2011.

Міністру внутрішніх справ Могильову А.В.
Депутатське звернення

Шановний Анатолію Володимировичу!
На підставі ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України» звертаюся до Вас.
22 квітня 2011 року я був присутнім на програмі «Велика політика», тема якої була «День народження Леніна».

Однією з присутніх була викладач та заступник кафедри філософії Інституту соціальних наук – Леся Применко. Під час обговорення даної теми мені стало відомо, що дана особа негативно відноситься до історичної постаті В.І.Леніна.

Леся Применко заявила, що особисто приймала участь у руйнуванні пам’ятників В.І. Леніна.
Прошу Вас згідно Ваших повноважень та чинного законодавства провести перевірку відносно причетності Применко щодо руйнування пам’ятника В.І.Леніна".


Звісно, Олеся Применко не казала про особисту причетність до руйнування пам’ятників, і в цьому може пересвідчитися кожен, подивившись відеозапис передачі. Тобто, комуніст збрехав. Їм не звикати. Якби не збрехав – Олесю не було б за що викликати, а йому дуже хотілося, щоб тому, хто насмілився йому протирічити, як мінімум, попсували нерви.

Взагалі, ким треба бути, щоб після публічної дискусії «накатати» на свого опонента «тєлєгу» до міліції, сподіваючись, що текст цього звернення не стане відомий всім?

Читати повністю на сайті "Українського Тижня" (відкриється у новому вікні)

Tags: комуністи, статті мої, тризуб
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 24 comments