Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Підірвався пошуківець Володимир Даниленко, потрібна допомога

Ви знаєте, що я завжди категорично відмовляюся розміщувати оголошення про збір грошей, навіть якщо йдеться про порятунок життя людини, особливо коли не знаю цю людину і того, на чиє ім’я переводяться кошти. Тому що дуже часто навіть на людському горі хтось отримує "відкати", а я, публікуючи інформацію, ніби беру на себе частину відповідальності за те, що всі надіслані моїми читачами гроші будуть використані за призначенням.

Але цього разу доведеться ризикнути, бо попросили люди, яким я стовідсотково довіряю.

Отже, 9 червня на якомусь ВОПі підірвався пошуківець Володимир Даниленко, у нього відірвана ліва кисть, два пальці на правій руці, пошкоджені шлунок і печінка. Зараз він знаходиться у реанімації у Вишгородській лікарні.

Я трохи знаю цю людину (були разом на розкопках). Козак, патріот, учасник сумнозвісного поховання Патріарха Володимира у 1995 р. Все життя займався пошуковою діяльністю, створив приватний музей Другої світової у себе в Нових Петрівцях (кажуть, що перший в Україні).

Зараз йому потрібні гроші на лікування і багато крові для переливання. Подробиці про те, як можна йому допомогти, і як перебігає процес лікування, тут:
http://reibert.info/forum/showthread.php?t=199508

Зв'язок із сином Василем - 066-720-9424.

UPD. Один народний депутат, що побажав залишитися неназваним, вже зустрівся зі мною сьогодні і передав на лікування Даниленка 200 доларів. Я вже домовилась про зустріч з його сином Василем і передачу йому цих грошей. UPD. Гроші передані.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 39 comments