Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Заочний суд над Ганною Сіньковою (фото)

На суд над Ганною Сіньковою прибула величезна кількість журналістів і чималенька група підтримки.
Ганну не привезли! Прокурор і адвокати Сидір Кізін, Олег Бондарчук та Іван Левус заявили, що вважають неможливим судовий розгляд без присутності обвинуваченої. Суддя Кіреєв погодився і переніс засідання на 17 червня 13:00. А дівчині поки сидіти.

Нардеп Андрій Павловський подав ідею: за законом Ганну мали б звільнити, бо термін попереднього ув'язнення сплив, а суддя не прийняв окреме рішення про продовження утримання її під вартою.

Завтра 9 червня на 10:00 нардепи, адвокати і журналісти зберуться біля Лук'янівського СІЗО (вул. Дегтярівська, 13), щоб вимагати звільнення Ганни.

UPD. Народні депутати і юристи, які спілкувалися з компетентними людьми у справі Ганни Сінькової, всі як один посилаються на їхні слова, що наказ покарати Ганну якнайсуворіше йде з самого верху, натякають, що особисто від Президента.
(До речі, наскільки я уявляю собі характер Януковича - не став би він заморочуватись проблемою 20-річного дівчиська і якоїсь там яєчні. Це суто гуманітарне питання, а на гуманітарні питання йому начхати, він живе і діє в іншій площині. Якби його спитали "в лоб", що з нею робити - думаю, сказав би щось про 15 діб, щоб неповадно було.

Отже, напрошуються 2 висновки.
1. Наказ якнайсуворіше покарати Ганну прийшов не від Президента, а через Президента - з Росії. Тоді зрозуміло, чому затягується справа - Путін зайнятий :))
2. Якщо серйозно, то Янукович з Могильовим, коли справа з яєчнею була "свіжою", дали вказівку: "Упіймати і посадити до СІЗО". Упіймали і посадили. Що далі робити - вказівки нема, от і тягнуть час.
Бо правильно сьогодні казали хлопці з "Братства" - якби була вказівка продовжувати карати - Ганну б привезли і суддя офіційно подовжив би їй запобіжний захід. Якби була вказівка відпустити - привезли б і віддали на поруки нардепів (були присутні Павловський і Кендзьор, плюс заяву підписав Парубій). А так - чекають, негідники, на вказівку.


У суді були два народні депутати (Андрій Павловський і Ярослав Кендзьор) і дуже багато телекамер
Бабуся Ганни Людмила Прокопівна


Мама Ганни Тетяна (ліворуч)
Суддя Кірєєв Р.В.


Дмитро Корчинський


Адвокат Олег Бондарчук, нардеп Андрій Павловський, лідер "Братства" Дмитро Корчинський, адвокат Сидір Кізін, нардеп Ярослав Кендзьор


Павловський, Корчинський, Кізін


Кендзьор, Павловський, Кізін


Вікторія Омельченко (ліворуч)Tags: бєспрєдєл, політв’язні, суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 14 comments