Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Увага! Суд над Ганною Сіньковою

08.06.2011 в Печерському районному суді м. Києва, за адресою вул. Миколи Гайцана, 4 відбудеться попереднє судове засідання у кримінальній справі № 06-13331 по обвинуваченню Ганни Сінькової у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.297 КК України "Наруга над могилою". Попереднє судове засідання відбудеться о 12-00 в кабінеті 414, суддя Кірєєв Р.В.

Нагадуємо, що Ганна Сінькова провела акцію біля меморіалу Вічний вогонь у Парку Слави, де вона з групою однодумців підсмажили яєчню на Вічному вогні, що б привернути увагу громадськості до проблем ветеранів Другої світової війни в Україні та безцільного спалення газу на 300 тисяч гривень в рік за рахунок платників податків, що є замулюванням очей з боку влади і пропагується як турбота про ветеранів та пам'ять про загиблих у Другій світовій війні.

З 29 березня 2011 року Ганні Сіньковій було обрано міру запобіжного заходу у вигляді взяття під варту, що є найбільш суворою мірою запобіжного заходу серед тих що передбачені законодавством. Згідно ст.237 КПК України, під час попереднього розгляду справи суд, серед інших обставин, з’ясовує чи немає підстав для зміни запобіжного заходу. Ми плануємо звернутися до суду з відповідним клопотанням про зміну запобіжного заходу на інший запобіжний захід – не повязаний з триманням під вартою. Для досягнення цієї мети для нас важлива підтримка журналістів та громадськості, а також висвітлення судового процесу в кримінальній справі проти Ганни Сінькової, яка звинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ч.2, ст.297 КК України (наруга над могилою), якого вона не вчиняла, так як в її діях не було ознак злочину та хуліганських мотивів та дій, що демонстрували неповагу до місця поховання.

Адвокат Олег Бондарчук,
Адвокатське об'єднання "Бондарчук, Кізін, Чібісов і Партнери"

Від себе: збираюся там бути і закликаю всіх, хто може, навіть тих, кому не сподобався вчинок Ганни, прийти завтра до суду і підтримати її.

Tags: політв’язні, репресії, суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 25 comments